Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tennétek ha a szüleitek...

Mit tennétek ha a szüleitek meg ölnék a háziállatotokat?

Figyelt kérdés

A szüleim meg ölték a macskámat, mert egyfolytában fialt. Be akartam oltatni de valahogy valami mindig közbe jött, és titokban el rendezték őt.

Reggel azzal fogadtak amikor keltem, hogy a macskámat ne keresem.


2020. szept. 5. 20:14
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
84%
Ja ez a moralis blamazs 7esnek ment.
2020. szept. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
20%

10

Tehát egy elme beteg fanatikus állatjogi szakértő vagy,értem.

Legalább használnál ékezetek,de hát te is egy állat vagy:))

2020. szept. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
85%
Az ilyen szülők ezekkel a tettükkel úgy kioltják az irántuk érzett tiszteletet, mint a vízbe mártott fáklyát. Még az unokájukat sem merném a gyilkos kezükbe adni, isten tudja, mit művelnének vele gonosz ösztönből.
2020. szept. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
23%
Tetszett volna felelősséget vállalni a macskádért. Ha te nem gondoskodtál róla megfelelően, akkor praktikusan nem a te macskád volt, maximum te hitted annak. Innentől kezdve pedig a szüleid joga rendelkezni felette.
2020. szept. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
20%

12


Viccesen hangzik ez toled, szerintem te is azt tetted volna, mint a kerdezo szulei.

Egyebkent angol telefonom van, de gondolom nem tudsz angolul. Meg magyarul sem tudsz ertelmesen fogalmazni.

2020. szept. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
36%

Azért álljon meg a menet:

1# az írásmódból kiderül, hogy gyerek az illető, mégis hogyan költözzön el? Másrészt... a felnőttek világában, pláne abban a társadalomban ahol a szülők élnek nem feltétlenül lesz hatása annak, hogy megölnek egy macskát. Szívszorító, igen. De ha nagymamámnak mondanám el ezt, akkor ő azt mondaná, hogy sok macska van még a faluba, lesz más nekem. Vagy hogy igenis néha indokolt megölni egy-egy cicát, mert ők abban a tudatban nőttek fel, hogy ez a módja ha valamit el akarnak érni.

Mindenkinek elmondani, és gyilkosnak nyilvánítani a szülőket hülyeség, és gyerekes hozzáállás. Bosszút állni, pedig még gyerekesebb. Szerinted aki itt kér tanácsot áll úgy az életbe, hogy ne üssön visszájára az egész?


4# Szerinted a bíróságot érdekelni fogja egy macska megölése? Max. az állatvédőket.

De állam elé állítani ezt hülyeség lenne, és nemmellesleg a "Jogásznak tanulnék" rész minimum 6 év, ha jövőben meg is kezdi a tanulást. 6 év távlatú macskagyilkosság senkit se fog érdekelni.

Nem véletlenül fogadnak jogászt azok, akik el akarnak érni valamit. Ez nem így megy, hogy "Jogásznak tanulnék" és kész.


6# igenis magasabb, felsőbbrendűek vagyunk mint az állatok. De nem feltétlenül vagyunk jobbak. Nem mondhatod, hogy mi ilyen szerencsétlenek vagyunk, mert tudjuk, hogy értelmileg és érzelmileg jobban kifejlődtünk mint azok akiknek tudatuk nagyrészt ösztönön alapul és érzelmük nem egyenlő az emberi érzésekkel.

2020. szept. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
33%

18


Az emberek cselekedeteinek 99℅a oszton. Nem artana kicsit tobb bioszt tanulni.

Rajtad se latszik, hogy tobb eszed van mint egy allatnak, megis felsobbrendunek mondod magad.

2020. szept. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
25%

17!

"Viccesen hangzik ez toled, szerintem te is azt tetted volna, mint a kerdezo szulei."

Szerintem meg te hülye vagy. Nem tettem volna ezt!

"Egyebkent angol telefonom van, de gondolom nem tudsz angolul."

Igen? És honnan gondolod ezt te agytröszt?!

"Meg magyarul sem tudsz ertelmesen fogalmazni."

miért is?

2020. szept. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
84%
Én nekik mondanám azt hogy ezentúl ne keressenek. Kilépnék az életükből és soha többé nem látnának.
2020. szept. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
35%

"Az emberek cselekedeteinek 99℅a oszton. Nem artana kicsit tobb bioszt tanulni."

no comment

2020. szept. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!