Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tennétek ha a szüleitek...

Mit tennétek ha a szüleitek meg ölnék a háziállatotokat?

Figyelt kérdés

A szüleim meg ölték a macskámat, mert egyfolytában fialt. Be akartam oltatni de valahogy valami mindig közbe jött, és titokban el rendezték őt.

Reggel azzal fogadtak amikor keltem, hogy a macskámat ne keresem.


2020. szept. 5. 20:14
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
0%

"22es aki szerint megölni egy állatot nem gond, az nem hinném hogy árvaházaknak jótékonykodik,"

Azt meg honnan az édes punciból szedted,hogy azt írta,hogy nem gond megölni egy állatot?!

2020. szept. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
0%

41 es vagyok.

Akkor én meg azt kérdem,hogy az hogy lehet,hogy a kutyára csúnyán sem lehet nézni,de egy embert agyon is lehetne verni?!

2020. szept. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
0%

Itt majdenem mindenki vagy gonosz,vagy idióta.

Szétbosszutálni a szülőket?!

Aki ilyet tesz,ugyanolyan aljas féreg,mint a szülők!Igen.

Tessék gondolkodni

2020. szept. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
77%

"Aki ilyet tesz,ugyanolyan aljas féreg,mint a szülők!"

Tehát azzal egyetértesz hogy aljas férgek, de a te gondolatmeneted szerint egy aljas féreg jót, szinte dicséretet érdemel. Hát nem. Egy aljas férget pont úgy kell eltaposni ahogy ő taposott át egy védtelen élőlényen.

2020. szept. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
0%

"de a te gondolatmeneted szerint egy aljas féreg jót, szinte dicséretet érdemel."

Nem,hangsúlyozom N E M!

Én is féreg dolgnak tartom,amit a szülők tettek,de ez a bosszútálós szraságok (hashajtót a kajájukba tenni stb.) nem különb attól,amit a szülők tettek!

Ezen mit nem lehet érteni? Mert akár betűzve is leírom,ha egy valamit nem értesz.

2020. szept. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
0%

"Egy aljas férget pont úgy kell eltaposni ahogy ő taposott át egy védtelen élőlényen."

Ahha és abba belegondoltál,hogy akkor a gyerek is ugyanolyan féreg lesz? Hát nem,nem gondoltál bele

2020. szept. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
100%

Én vállalnám hogy féreg vagyok ha megölnék egy szerettemet. Nekem fontosak azok akik hozzám tartoznak, aki bántja őket az nem teszi zsebre amit kap. Akár a gyerekeimet bántaná valaki, akár az állataimat. Nálam ők is családtagok, ez van.

Nem egyezik az értékrendünk, de nem várhatod el hogy mindenki a tiéd szerint éljen.

Te csak nézd végig ha kivégzik egy családtagodat, aztán csinálj úgy mintha mi sem történt volna, én ezt nem tudnám lenyelni senkinek.

Én nem próbálom erkölcsi piedesztálra emelni magam hogy én sokkal jobb vagyok másoknál. Az emberek tetteinek következményei vannak.

2020. szept. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
35%

"Én vállalnám hogy féreg vagyok"

Ez viszont egy egészen jó gondolkodás.

Vállalni kell a tettek következményét. Ennyit.

Annyi,hogy azért megölni,megsebesíteni stb. tényleg túlzás

2020. szept. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!