Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szuleimmel lakok meg a suli...

Szuleimmel lakok meg a suli miatt akit jarok jelenleg 20 eves vagyok de nem engednek annyira fozni se semmi hogy probalkozzak. Ilyenkor mit lehez tenni? Max megtanulok akkor ilyen helyzetbe ha majd elmegyek.

Figyelt kérdés
Mindig azzal jonnek hogy felgyujtom a konyhat meg stb 😑
2020. szept. 6. 11:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem ha nem hagysz disznóólat magad után, akkor nem hiszem, hogy tiltanák a főzőcskézésedet!

Az is lehet, hogy a családi szűk költségvetésből baromi drága kajákkal akarsz kísérletezve tanulgatni, azt meg nem engedi a büdzsé.

2020. szept. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
63%
Engem sem hagytak otthon főzni, sőt a konyhába se nagyon mehettünk be vagy éppen fél percenként beleszólt anyám és kikapta a kezemből a kanalat, úgyhogy nem főztem... Akkor kezdtem el főzni, amikor elköltöztem a kollégiumba és ott már egyedül voltam, nem foglalkozott vele senki sem, hogy mit csinálok és hogyan.
2020. szept. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
68%

Persze, meg lehet tanulni főzni szakácskönyvből is, de a főzés apró fortélyait csak vagy saját kárán sajátítja el a fiatal lány, vagy a szülő (kérdezőnél kizárva), vagy a nagymami tanácsai jönnek jól.

Ezek szerint vannak olyan nagymamik, akik nem akarják megtanítani az unokájukat főzni. Ilyennel én nem találkoztam. Sajnálom az unokáját.

Az előző tanácsomat úgy értettem, hogy a kérdező főz a nagymami felügyelet alatt.

Ha nincs nagymamid, vagy ő is eláll, akkor kérd meg a szomszédasszonyt, keresztmamát stb.

Te látod helyesen az életet, nem azok, akik eltanácsolnak a konyhától.

2020. szept. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!