Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Most derült ki, hogy anyukám...

Most derült ki, hogy anyukám fiatalon prosti volt. Hogyan reagáljak erre?

Figyelt kérdés

Összevesztek az unokatestvérével pár napja, és ő mondta el nekem bosszúból, hogy anyukám 3 évig prosti volt, 18-tól 21 éves koráig. 24 évesen férjhez ment, 25 évesen pedig már szült. Én 17 éves vagyok.

Rákérdeztem édeasnyámnál, és bevallotta, hogy igaz, és sírt.

Egy világ omlott össze bennem, nem tudom, mit higgyek. Mindig nagyon anyás voltam, nagyon kötődöm hozzá, és soha nem néztem ki belőle. Jelenleg ápolónőként dolgozik.

Hogyan dolgozzam fel ezt a dolgot?



2020. szept. 8. 11:12
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 anonim ***** válasza:
75%
Nem kellett volna megkérdezni meg különben is ki mondja meg neked azt hogy milyenek a felmenőid, vagy majd esetleg a lemenőid jobb ha a jövőben erre jobban odafigyelsz.
2020. okt. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/66 anonim ***** válasza:
Te tudod hány fiatal lány kényszerül arra hogy prosti legyen??????!!! Rengetegen Ország szerte. Csak azèrt mert nem tudta elvègezni az iskolát ès nem lett szakmálya nem veszik fel sehova?? Vagy hány szegény gyermek nöl fel intézetben akiket 18èves után kitesznek az utcára száz ezer valamennyivel ha jár nekik e. Ès mit csinálnak prostik lesznek hogy meg alapozzák az életüket. Anyám a Csellengöknèl dolgozott az egy TV műsor rengeteg ojat hallotunk hogy betöltötte a 18.életévét aztán a szülő kötelezte a lányát hogy már pedig fizesd magadnak az internetet meg agy bele kajába meg a rezsibe úgy hogy munka helyesen volt nem hogy pénze ezekből lesznek sajnos a prostik. Ès legtöbször a szülök véget mert nem támogatják a gyermeküket hanem elvárják hogy vizesenek a rezsibe kajába. Az èn gyermekemtöl egy forintot nem tudnék elfogadni. Amibe tudom segítem nem hogy fel hánytolgatnám neki a kaját a rezsit vagy akármit a szülő véget jutnak erre a sorsra igen ez igy van. Szeresd anyádat. Sok asszony mèg gyermek mellet is prostik hogy ételt adjanak a gyermeke szájába. Gondolhatod hogy nem örömböl teszi amit tesz....
2021. márc. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 anonim ***** válasza:
73%
Mindenkinek megvan a lehetőség hogy iskolába járjon. Senki sem kényszerítette ezeket a fiatalokat higy ne járjanak. Menő volt lógni? Biztos. Csak rájáttek hogy számlát fizetni is kell de akkor már késő lett. És ekkor még mindig el tudna menni gyárba dolgozni vagy takarítani 8 általánossal, de dolgozni is ciki ugyanúgy mint tanulni. Valójában nagyon kevés ember van aki tényleg rákényszerül.
2021. márc. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/66 anonim ***** válasza:
0%
Asziszed olyan könnyen lehet munkát szerezni. Nekem másod foku diplomám van meg van az èretsègim.is Jogász vagyok 1-2 évet vártam mire a bíroságra bekerültem ahol elindított a pálya futásomat. Addig persze anyámék támogatak meg párom
2021. márc. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/66 anonim ***** válasza:
61%

#65

Addig akár dolgozhattál volna máshol is. Ja hogy a meki az "alja munka"? Sokkal több vagy így hogy anyádék tartottak el.

2021. márc. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/66 anonim ***** válasza:
66%
Te Nagyon be válaszolgatol.. Kicsit vegyél vissza a pofádbol rengeteg kérdéshez ir egy olyan ember aki provokálja a kèrdezöt vagy csak bele köt az elötte íroba ès szerintem te vagy az. Mert az írásod is ugyan az meg a válaszaid sem különbek te bunkó szakagy le arról hogy te mindenkinek pofázgatol. Analfabéta tanulatlan beképzelt kis g..e..c.i
2021. márc. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!