Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyire normális egy olyan...

Mennyire normális egy olyan apa-lánya kapcsolat ahol az apja a lányát is beavatja abba hogy a párjával nincsen nemi életük mert túl idősnek tartja magát és ilyen téren nem is vonzódik a nőhőz? Ez mennyire normális?

Figyelt kérdés
Jó hogy egy apa lánya kapcsolat ennyire nyílt és tényleg mindent megtudnak beszélni vagy ez már sok?
2020. szept. 8. 15:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Annyira normális, amennyire ők annak érzik. Gondolom a lány már nem kislány. Ha egyiküket sem hozza zavarba a téma, akkor miért ne beszélhetnének erről? Én nem akarok tudni a szüleim szexuális életéről, dehát nem vagyunk egyformák.
2020. szept. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó, hogy tudnak ilyesmiről beszélni, de akkor az sem lehet szégyellni való, ha valaki azt mondja, hogy nekem ez túl sok információ.
2020. szept. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Én nekem anyummal van hasonló bizalmi kapcsolatom, de valaki nem kíváncsi a szülők nemi életére illetve a szülő a gyerekére. Ez családonként változó.
2020. szept. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
Az én apám elmondta hány nővel csalja az anyámat. Normális? Nem érzem annak.
2020. szept. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
97%
4-es, ott sem az a nem normális, hogy elmondta, hanem az, hogy megcsalta.
2020. szept. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem ez senkire nem tartozik amugy, sem a lanyra, sem baratokra, csak es kizarolag a kapcsolatban levokre, a parra.
2020. szept. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
13%
Na hát ez az amire soha nem lennék kíváncsi.😂
2020. szept. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

Kedves kérdező, a "normális" magatartás a mai társadalmakban azt jelenti, hogy olyan viselkedés, amit a többség gyakorol, vagy elfogad. Ha ilyen értelemben tetted fel a kérdést, akkor közvéleménykutatás által tudnád csak kideríteni, hogy Magyarországon a lakosság többsége mit tart elfogadhatónak.

Viszont teljesen más tartalma van a kérdésnek, ha azt szeretnéd megtudni, hogy erkölcsi szempontból helyes-e édesapád magatartása. Ha ezt szeretnéd megtudni, akkor a válasz attól függ, hogy milyen a világszemléleted. Ha keresztény vagy, hiszel Istenben, akkor számodra a Biblia dönti el, hogy mi a normális és mi nem az. Aki az evolúcióban hisz, annak Darwin és Freud meg társaik írásai a mérvadóak.

A Szentírás szerint édesapád magatartása nem normális.

2020. szept. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
89%
Most miért, a Szentírásban le van írva, hogy apa a lányával nem beszélhet a nemi életéről?
2020. szept. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
9%

A Szentírás erkölcsi szabályai ma szigorúaknak tűnhetnek, de sokak nemtetszésétől függetlenül, arra vannak hivatva, hogy maximálisan megvédjék az egyént és a társadalmat is az erkölcsi zülléstől, összeomlástól.

A Szentírás több része is tartalmaz szabályokat a szexualitással kapcsolatban, az egyik ilyen szakasz itt olvasható:

[link]

2020. szept. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!