Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális ha apámnak sok a...

Normális ha apámnak sok a perverz vicce otthon?

Figyelt kérdés

20 éves fiú vagyok, van két fiatalabb húgom.

Az utóbbi 1-2 évben apám folyton obszcén vicceket ejt el... olyanokat mond, hogy milyen jó koffere van annak a korombeli lánynak az utcán...viccesnek találja és külön felhívja rá a figyelmet. Szerintem ez nagyon ijesztő ha egy közel 50es férfi közel a húgaim korabeli lányokra mond ilyet. Úgy hogy ott van anya is de ő is csak rászól meg én is hogy ez nem vicces de akkor is csak nevet... Múltkor kérdezte, hogy jó e a szex a barátnőmmel... engem úgy meglepett h rávágtam persze de aztán eszembe jutott hogy lehet elképzeli a barátnőmet meg engem...


Ez általános?


2020. szept. 9. 13:44
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
90%
Ez szerintem szimpla tahóság, amiben sok idősödő pasit szenved, csak jobb esetben ezeket megtartják a haverjaiknak és együtt röfögik a malacságaikat. Megértem, hogy kivagy tőle, próbálj meg ettől elhatárolódni. Ne nevess a faxságain, ha meg átmegy egy határon, akkor szólj rá és tedd egyértelművé, hogy ez neked nem vicces.
2020. szept. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
21%
Nem normális, de jó fej az apád! Viszont a lányai előtt és előtted nem kellen ilyet mondania,azt megértem ha az anya előtt mert csak kötekszik :)
2020. szept. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
12%
Úgytűnik, hogy valamiért beszélni szeretne arról, hogy minden rendbe van-e a szexuális életedbe. Direkt rákérdezni nem akar, csak mindig feldobja a témát.
2020. szept. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
29%

Mellesleg miért ne tetszetnének neki a felnőtt húszonéves, nem rokon lányok?

Anyádtól kérdez, hogy mit gondol rólatok apád, hogy folyton ezen témázik? Nyílván ő tudja, ha nem veszi zokon ezt a magatartást.

2020. szept. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
91%

Én lány vagyok. Az apám 45 éves és mégis sokszor ha együtt vagyunk utána néz a fiatalabb (nálam kicsit idősebb) lányoknak. Néha megjegyzéseket is tesz rájuk...Hogy ez mennyire normális? Fogalmam sincs.

Viszont én nem mertem még vele erről beszélni mivel én kellemetlennek érzem. Mindig körbe pillantok nem-e figyelnek vagy hallotta valaki azt amit éppen mondott..

2020. szept. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
90%
Kapuzárási pánik, sokan ilyen korban kezdenek fiatal csajokkal járni, feleségül vesznek jóval fiatalabbat és nagypapa korú apák lesznek, talán így érzik magukat újra fiatalabbnak.
2020. szept. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 TR75 ***** válasza:
88%
Kérdezz vissza, hogy nem nagyon áll már a bré, hogy folyton ilyeneken kattog?
2020. szept. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
55%

Ha már személyeskedésbe fordul a dolog, akkor jó lenne megértetni vele:

tűri, aki tűri a zrikát, a mélynívót tőle, de az nem te leszel!

Pont.


Beszéld meg vele négyszemközt, hogy a továbbiakban ilyen célzást, utalást ne engedjen meg magának.

Értesd meg vele, hogy ha egykor vele akarod megosztani a szexuális életedet, egyes, "csajokkal kapcsolatos" problémádat, akkor megteszed, de úgy mint máshol tennék: csak négyszemközt, kulturáltan, bizalmasan, férfimódra.

Úgy, ahogyan ő jelenleg képtelen lenne.


Elég, ha egyszer mondod el. Más az, hogy érti, vagy hogy érteni akarja-e.

Nem neked kell tanítanod őt, hol vannak a jóízlés határai.


Ha már képtelen elfogadni, hogy ő tehetetlen és így kompenzál, vagy retteg a kapuzárástól, attól még nem kell ennyire taplóba menni.

Te legalább már tudod, hogy apád az utolsó, akivel nőkkel kapcsolatos bármi kérdést, kételyt meg kéne osztanod.

Ne legyetek pótcselekvéséhez eszköz, arra ott vannak filmek, zebzsötem, képes újságok.


Én a te helyedben a párommal beszélnék, hogy ne érje készületlenül, fel ne kapja a vizet, meg se hallja, ha apád előtte is képtelen kulturált férfi, úriember, értelmes apa módjára viselkedni. Remélem, párod nem szavak alapján "ítél".

De jobb, ha nem konkrét helyzetkor tudja csak meg a választottad, hogy egy földönkívüli is van veletek.


Te pedig készítsd fel magad, hogy ha figyelmeztetésed ellenére is te leszel a céltáblája, tovább folytatja a személyeskedő beszólásait, akkor te ne legyél, aki ettől kiborul. Lássa, hogy nem jóval kezdett, nem leszel az elmaradt/tönkrevágott szexuális élete kompenzációja.

Tedd helyre magadban, hogy mire érdemes reagálni, ne hagyd magad húzni provokálni. (mert ne legyen kétséged, kb. ez lesz a köv., amit "kipróbál rajtad")

Ne jöjj zavarba, maradj higgadt, ne menj le az ő szintjére!

Hagyd el a helyiséget, vagy ne reagálj, te ismered a lehetőségeket, a szitut.


De a párod becsülete szóban sem csorbuljon.


Értsd jól: ha a páromról kiderülne, hogy egy utolsó, neki még akkor sincs létjogosultsága megnyekkenni az ellen, aki mellett a fia kiáll.

Azok után, amit megengedett magának, nem!


Állj a sarkadra, mert ha hagyod egyszer-kétszer, hogy rajtatok

élje ki magát, te pedig tehetlen dühvel ugrasz, akkor "rátok szokik" és nagyon elmérgesedik a helyzet. Nem lenne egyedi eset.


Magadat és a neked fontos embereket --ha kell, radikális módon-- védd meg:

add értésére EDDIG ÉS NE TOVÁBB!


Egyszer. A továbbiakban pedig viselkedj férfi módra. Helyette is.

2020. szept. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
9%
Normális, ne legyél prűd.
2020. szept. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
86%
Szerintek impotes lett azok ezzel kompenzálni :D Talán kérdezz vissza ha és nektek anyával milyen a szex? :) nem neked kell kínosan érezned magad. Baromi gáz amit csinál
2020. szept. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!