Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A párommal egy kasszán vagyunk...

A párommal egy kasszán vagyunk, jogosan szólok bele mit vesz a gyerekének?

Figyelt kérdés
Eleve neki több a havi kiadása a gyerektartás miatt, plusz sokszor megveszi a 20ezer ftos Barbiet a gyereknek mert kihisztizi. Az nem zavar, hogy ha fontos dolgokat vesz neki, pl ami az iskolához kell, de azért szerintem ilyen felesleges dolgokra nem kellene szórni a pénzt
2020. szept. 9. 19:02
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 anonim ***** válasza:
95%

Ez nehéz kérdés.


Olyan értelmetlen dolgoknál, mint a 20 ezres Barbi, igen, szerintem azért megemlítheted, hogy ilyen kiadásokat egyeztessetek.


Vagy legyetek külön kasszán, mert gyerekes embernél ilyenre számítani kell.

2020. szept. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/72 anonim ***** válasza:
16%
nem szólsz bele jogosan. a gyereke. és lehet, hogy szerinted a Barbie netto fszság, de az egy kislánynak igenis fontos
2020. szept. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/72 anonim ***** válasza:
88%
Jogosan szólsz bele, hisz a te pénzedet költ általad feleslegesnek vélt kiadásra. Megoldás a külön kassza, abból ugrálhat.
2020. szept. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/72 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó amúgy, hogy sajnálom a gyerektől a pénzt, de mikor én az 5000 Ftos pulcsit is 2szer meggondolom megvegyem e magamnak, akkor a gyereknek egy szóra nem kellene ilyen drága játékokat megvenni. Nyilván a gyerek nem fogja fel az árát a dolgoknak, szóval itt a páromnak kellene nemet mondania. Plusz már a gyerek anyja is vitatkozott emiatt vele nem egyszer, hogy inkább hasznos dolgokat vegyen, mert minden héten vetetne valami játékot és pár nap után már nem is foglalkozik vele
2020. szept. 9. 19:09
 5/72 anonim ***** válasza:
97%
Külön kassza
2020. szept. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/72 A kérdező kommentje:
De a külön kassza ezt akkor sem oldja meg. Közösen fizetjük a rezsit, esküvőre gyűjtünk, a konyhára is együtt vásárolunk. Most én azzal hol leszek beljebb ha én veszek még mindent a fizetésemből ő meg elkölti az övét a gyerekre?
2020. szept. 9. 19:31
 7/72 anonim ***** válasza:
99%
Akkor meg külön utak...
2020. szept. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/72 anonim ***** válasza:
84%

Ezaz jól írja mindenki


külön kassza,nyitsz magadnak egy számlát,vagy ha ez nem megy és nem akarod,akkor kuss és viseld el,hogy a párod feleslegesen szórja

2020. szept. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/72 anonim ***** válasza:
26%
Papucs vagy, ennyi az egész.
2020. szept. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/72 anonim ***** válasza:
79%
Keress gyerektelen pasit.
2020. szept. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!