Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mondjam el a szüleimnek vagy...

Mondjam el a szüleimnek vagy várjak amíg kiderül?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok jelenleg. Meleg vagyok de csak kevés ember tudja. Augusztusban volt egy kissebb házibuli ahol az emberek 3/4 részét nem is ismertem, volt ott egy srác akivel csókolóztam de se elötte se utána nem is beszéltem vele és a teljes nevét se tudom legalábbis elmondta de hosszú bonyolult német neve van amit részegen nem tudtam megjegyezni. De valaki lefotózta ezt a csókot és ez az ember tudta hogy ki vagyok de nem ismert csak az öcsémet. Az öcsémnek el is küldte a képet egyébként az öcsémmel egyáltalán nem vagyok jóba. Folyton bunkó velem és mindenért kifiguráz. Bármi történik velem abba bele szól hogy így meg úgy kellett volna csinálnom. A tesóm persze nem tudta hogy meleg vagyok. A képet több haverjának is elkülde és pár barátomnak is. Most a képpel zsarol, először csak annyi volt hogy mosogassak el helyette takarítsam ki a szobáját meg csináljak neki kaját de már azt akarja hogy vegyek neki 20ezres pulcsit különben megmutatja a képet a szüleinknek. Én meg nem fogom neki megvenni az biztos de azt se akarom hogy a szüleink megtudják hogy meleg vagyok mert nem fogadnák túl jól. Most nem tudom hogy mi legyen, elmongyam a szüleimnek vagy hadjam hogy kiderüljön?

2020. szept. 9. 22:00
A kérdező szavazást indított:
Mondjam el nekik
Hadjam hogy kiderüljön
Valami más
151 szavazat
1 2 3 4 5
 1/46 anonim válasza:
27%
tagadd le és mond azt hogy a kép szerkesztett, vagy valami fej cserélős appal csinálták.
2020. szept. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
86%

Először is vedd fel a kapcsolatot LMBT érdekvédelmi szervezettel, biztosan szükséged lesz még rá életed során és kérj tőlük tanácsot.

Feljelentheted az egész bagázst a képmásoddal való visszaélés miatt. Ők bűncselekményt követtek el azzal, hogy összevissza küldözgetik a képet és ezen felül még zsarolnak is. Te nem!

2020. szept. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
96%

Én elmondanám.

Nagyon sok kellemetlensegtol es szorongastol kimelned meg magad.

Felszabadulnal, mégha eleinte nehéz is lenne (az is lehet, H nem is fogadnak olyan rosszul, hallottam már ilyet).

De ha rosszul fogadják is, amíg benned van, csak emeszt 😕

2020. szept. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
95%
Az a legjobb ha tőled tudják meg
2020. szept. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
90%

Mondd el a szüleidnek, ezzel is megszabadulsz egy tehertől.

A kis taknyot meg zárd be a pincébe.

2020. szept. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
96%
Mivel egész életedet melegként fogod leélni, előbb-utóbb a szüleid is meg fogják tudni. Jobb, ha előbb tudják meg tőled, mintha utóbb tudnák meg valaki mástól.
2020. szept. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
83%
A legegyszerūbb ha az elején azt mondod úgy bevoltál rúgva hogy nem is emlékszel rá.
2020. szept. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
56%
Hát ha már tudja az egész falu akkor nem Kozárt hogy meg mondják a szüleidnek. Szerintem mond azt hogy be voltál nagyon rugva és nem emlékszel
2020. szept. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
91%

Most abból kénne gondolnom, hogy vidéki, hogy olyan helyen csókolodzott melegként, ahol heterok is megláthatják?


Mert ilyen közel sem csak vidéken történik, még homofób szülők gyermekei által művelve sem.

2020. szept. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint el kéne mondanom nekik.
2020. szept. 9. 22:55
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!