Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális anyam van?16/l Úgy...

Normális anyam van?16/l Úgy megszoritott hoyg kék zöld a karom? És mikor kérdezte mi ez? Nem hitte el hoyg ő csinálta!!!

Figyelt kérdés

2020. szept. 12. 18:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%
Mi volt az előzménye?
2020. szept. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
3%
Csináltál valami rosszat előtte? Én is 16 vagyok és kapok a szíjjal ha rossz vagyok
2020. szept. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
58%
És miért szorította meg a karod? Mert tuti nem a leckédet csináltad mikor szorongatni kezdte....
2020. szept. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Viszapofaztam neki

Kialtam az igazamert ami neki nem tetszett

2020. szept. 12. 18:26
 5/20 anonim ***** válasza:
41%
Ja, értem. Játszottad az eszedet, és ő nem hagyta magát. Ez nagyon el akartad hallgatni.
2020. szept. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
13%
Jobb lenne állami gondozásba kerülni?
2020. szept. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
86%

Ne csináljatok már úgy, mintha normális dolog lenne a testi fenyítés!

Van olyan, amikor a másik nem érzi, hogy mekkora erővel szorít. Nekem például érzékeny bőröm van, gyakran belilul, ha párom egy lehelettel is erősebben fog meg. Sosem hiszi el, hogy ő volt, de én nyilván tudom. De ez nyilván nem egy veszekedésnél alkalmazott szorítás vagy rángatás.

Szerintem Anyukád se érezte, hogy messzire ment, nem hiszem, hogy ezt akarta. Attól ő még lehet normális, ez a cselekedete viszont nem volt az.

2020. szept. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
10%
Normalis.
2020. szept. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
30%
Utolsó itt a liberális nevelés eredménye. Nem azt mondom, hogy helyes a verés, de azért nehogy már ne legyen következménye annak, hogy a gyerek szemtelen.
2020. szept. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
73%

6-os Jézusom, miről beszélsz? Egy gyerek választhat, hogy vagy tűri a fenyítést vagy állami gondozásba megy?!

2004 óta tilos bántalmazni a gyerekét a szülőnek! Az a szülő bizonyítványa, ha másképp nem megy neki a nevelés. Soha nem ütöttem meg egyik gyereket se és mégis normális emberek lettek.

Egy kamasz nyilván visszabeszél, de még te is képes vagy rá, ha dolgozik az igazságérzeted jól nevelt felnőttként. Erre akkor se a bántalmazás a válasz.

2020. szept. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!