Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha gyereketek beteg akkor ti...

Ha gyereketek beteg akkor ti elrángatnátok bicikliczni?

Figyelt kérdés

Torokgyulladásom van és elég durván be vagyok taknyosodva már reggel óta.

Erről anyám nagyon jól tud és hát olyan 1 órája kitalálta hogy menjünk el biciklizni... nagyon nehezen meggyőztem hogy de taknyos vagyok meg a torkom is évek óta nem fájt így.

Pont most is értek haza és megy is a szídás,hogy nem jöttél el biciklizni.


2020. szept. 12. 19:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
18%
Mi minden hétvégén mentünk gyerekként, családostol igen, amilyen betegséggel elmentem suliba azzal oda is, igaz nem kellett rángatni szívesen mentem.
2020. szept. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
25%
Hívd fel az ingyenes koronavírus vonalat, hogy mit csinálj, hogy ne terjeszd a virust, ha attól fáj a torkod!
2020. szept. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
17%

+36 80 277 455

+36 80 277 456

2020. szept. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%
Én sem mentem volna betegen. Szóval jobb otthon gyógyulni ilyenkor
2020. szept. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%
2-es, nem hiszem, hogy koronavírusos taknyosan, de tőlem hívhatja...
2020. szept. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%

Totál nem értem anyukádat... A mozgás nagyon jó, mindenkinek ajánlott, de nem torokgyulladással, taknyosan. Marhára kiizzadsz, megfúj az esti szellő, és soha nem keveredsz ki belőle, sőt, ha olyan "szerencséd van", még tüdőgyulladást is kapsz.

A betegségeket általában - legalábbis az ilyen jellegűeket - ki kell pihenni, inkább feküdj, nézz filmet, olvass könyvet, vagy pihengess csak egész nap.

Ez azt eredményezi, hogy előbb meggyógyulsz, ergo előbb tudsz majd újra biciklizni anyukádékkal.

Pihenj sokat, gyúgyulj meg hamar! :)

2020. szept. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%
Hát ha csak egy nátha akkor én elmennék. Mondjuk torokgyulladással már nem. Illetve nagyon erős náthával se. Persze a közértetektől is függ, ha az orrfujás/duguláson kívül jól vagyok akkor mennék, de torokgyulladással biztos nem. Mondjuk nem is engedne anyukám, az tuti.
2020. szept. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Én se értem,pedig diplomás ember.

2020. szept. 12. 20:50
 9/16 anonim ***** válasza:
6%
Nyápic vagy.
2020. szept. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
92%

Dehogy rángatnám, hadd pihenjen már. Ha kedve van, jöhet, de ne én döntsem már el. Én se tapsikolnék, ha olyan torokgyulladással, amikor minden nyelésnél meg ásításnál bekönnyezik a szemem és nyüszíteni tudnék ha nem fájna az is, még bicajozgatnom kéne ahelyett, hogy "hagynának csendben haldokolni".

Máskor meg ha csak ébredéskor fáj a torkom és napközben tök jól vagyok meg az orrom sem folyik, akkor lehet, hogy szívesen mennék.

Ha a gyerek tud beszélni, el tudja mondani, hogy érzi magát.

Ha még kicsi, othon maradok vele mìg a többiek programolnak, ha meg mondjuk 10+ éves és nem kell a lázát figyelni , nem hány, stb., akkor marad otthon és pihizik, ennyi. Ha gond van, elérjük egymást telefonon, nem kell ezt túlbonyolítani.

2020. szept. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!