Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, hogy állnátok a...

Szülők, hogy állnátok a helyzethez, ha az (éppen csak) egyetemista lányotok egy 38-39 éves pasival randizgatna? A férfi szimpatikus, jómódú is, de az ilyen kapcsolatokat nem tartom normálisnak enyhén szólva.

Figyelt kérdés

2020. szept. 13. 10:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
56%
Én sem tartom normálisnak, alá-fölé rendeltség lesz ebből, vagy a pasi kiszolgálást vár, családot. Ő is diplomás? Csak hogy ezzel ne szekálódjon. Hogy mit tennék? Olyan sokszor hívnám meg a pasit, hogy lássam, milyen. Kérdezgetném, kiderüljön, mik a tervei. Van saját lakása?
2020. szept. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Én meg azokat nem tartom normálisnak aki egy felnőtt ember magánéletébe beleüti az orrát!

Az ilyen férgek a javából, akiknek a saját életük sincs megoldva! Foglalkozz a saját dolgoddal!

2020. szept. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
71%
38 éves nő vagyok,az élettársam 30 éves,nincs gondom a korkülönbséges kapcsolatokkal.A lányom még csak 13,de ha később idősebb/fiatalabb párja lesz,nem fogok beleszólni,legyen együtt azzal,akit szeret.
2020. szept. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
45%

Megkérdezném a "bácsit" szeret e ovisokkal játszani önmagához képest? Vagy mi gátolja meg abban, hogy a saját korosztályából keressen párt magának?

Ha igazán belegondolunk akár az apja is lehetne. 🤮

Sosem tudtam ezt megérteni 🤷‍♀️ de kinek a pap, kinek a papné.


Mindenesetre biztos elgondolkodnék miért van a lányomnak apakomplexusa.

2020. szept. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
12-es, ez nem egyenrangú felnőtt viszony, mert egy tanuló és egy régóta felnőtt találkozik. Ez max. tapasztalatszerzésnek jó a lány szempontjából. Ha 25 lenne a lány, dolgozna, akkor megint más lenne a viszony, mert már ő is kilépett az életbe. A lány meg lehet életkor szerint felnőtt, de gondolom, nem diákhitelből tartja fent magát és a tanulmányait, persze hogy aggódik az anyuka, pláne, ha eddig burokban nevelte a lányát.
2020. szept. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
15-ös: Attól, hogy valaki még tanul, még felnőtt. Ma aki egyetemre megy, az sokáig tanul, de nem lesz attól kevésbé felnőtt, mint egy olyan ember, aki 18 évesen már dolgozik. A korkülönbségből se adódik feltétlenül, hogy nem lesz egyenrangú a kapcsolat. Nekem eddig csak jóval idősebb partnereim voltak, de tudtam egyenrangúan kapcsolódni velük, mert nem tűröm, hogy egy férfi elnyomjon. Elnyomni azt lehet, aki hagyja magát.
2023. aug. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ha szereti a lányomat, nem pszichopata, egzisztenciája van, dolgozik, normális, nem drogos, alkoholista, nem aberrált, tiszteli a lányomat, akkor áldásom rájuk akár 30 év különbséggel is.
okt. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!