Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám miért nem akarja elhinni...

Anyám miért nem akarja elhinni hogy nem járunk?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok és van egy legjobb fiú barátom(hívjuk Ádámnan). Jelenleg én 20 vagyok ő 21 és 17-8 éve ismerjük egymást. Nagyon hamar nagyon szoros kapocs volt köztünk és ahogy telik az idő egyre szorosabb. Az összes emlékem hozzá fűződik és mindig is együtt csináltunk mindent. Én anyammal élek apám kint lakik németországba és egész életembe max 2× láttam. Egy 2 szobás lakásba élünk. Ádám most augusztus közepe óta hozzánkköltözött több okból is. Így mégtöbbet vagyunk együtt. Anya a vírus miatt itthon dolgozik február óta meg fél a vírustól különböző egészségügyi problémái miatt. Mi Ádámmal kb minden éjszaka ejféltől 2-3ig kimegyünk egy kicsit sétálni a városba és tök hangulatos este az egész meg egy ember sincs. Amit anyám tud mert kb hajnali 4 ig fent szokott lenni. Itt az a baj hogy anyámmal elkezdtem az utobbi időben veszekedni ami eddig sose volt. De ezt is akkor szokta ha pl Ádam nincs itthon, amikor elmegy dolgozni vagy ha este zuhanyzik én meg csinálom a vacsorát a konyhába hármunknak. Mindig olyanokat vág a fejemhez hogy nem normális hogy csak barátság néven ilyen közvetlenek vagyunk egymáshoz meg mindig eljárkálunk éjszaka. Meg az is szokta mondani hogy akkor miért nem húztúk szét az ágyakat(mindig is olyan volt az ágyom hogy két egyszemélyes összetolva). Meg Ádám hétközbe napi 4 órát dolgozik amikor nincs itthon és mindig amikor hazaér megölelem. Meg anyám már azt is elkezdte mondogatni hogy mondjam el hogy együtt vagyok Ádmmál és hogy ő elfogadja de mondjam már el. Ádám erre csak azt mondja hogy hagyjam hogy elmenjen a fülem mellett és ne érdekeljen de engem már nagyon zavar és anyámal meg nem lehet megbeszélni. Mindig azt mondja hogy olyan téren is biztos hogy van köztünk valami. Meghogy úgy nézek Ádámra ahogy senki másra sem amit meg nem értek.

2020. szept. 17. 19:29
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/230 anonim ***** válasza:
24%

Igazából az a kérdés hogy szex van-e köztetek

?


Meg hogy mennyire tekintesz rá mint férfi vagy a neme kb semleges ( a kézzel fogható előnyöket pl magasabb erősebb emiatt megkéred erre vagy arra stb vonjuk most ki)

2020. szept. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/230 anonim ***** válasza:
17%
Bocsi azt hittem lány vagy sorry
2020. szept. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/230 anonim válasza:
78%
Hát elég érdekes helyzet, anyukáddal meg kell beszélned, tisztázd vele, hogy nincs közte és közted semmi. Ülj le, beszéld meg vele, ez nem nagy feladat. :)
2020. szept. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/230 anonim ***** válasza:
73%
Mindennap megoleled meg egy ágyban alszotok ez tényleg homi
2020. szept. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/230 anonim válasza:
60%
GAAAAAAAAY
2020. szept. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/230 anonim ***** válasza:
75%
Nincs melegetek egy ágyban?
2020. szept. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/230 anonim ***** válasza:
94%

Volt barátnőd?

Vágysz barátnőre?

2020. szept. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/230 anonim ***** válasza:
78%
Nekem is gyanús lennél. Nekem is van 18 éve egy legjobb barátom, de ha olyan helyzetbe kerülünk hogy 1 ágy van, akkor valaki a földön alszik. Ssületésnapkor szoktunk kézfogás közben 2 puszit tolni a levegőbe, de az is kellemetlen picit. Tuti nem vagy hombár?
2020. szept. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/230 anonim ***** válasza:
92%

Azért mondja mert valóban minden jel erre utal.

Soha nem láttam olyat hogy két pasi akik csak barátok, ölelgetik egymást meg egy ágyban alszanak.

Nyilván tényleg nem vagytok együtt ha itt anonim módon is ezt állítod, hiszen itt nem lenne okod hazudni, úgysem ismer senki. De nem értem hogy akkor miért viselkedtek egy párként. Oké hogy szoros a kapocs, gondolom annyira mintha testvérek lennétek, de ezt még testvérek sem csinálják egymással, a jó testvérek sem. Pubertás után kizárt hogy egy ágyban aludnának, főleg ha van lehetőség széthúzni, ölelés meg max ünnepeken van.

Nekem úgy tűnik hogy szeretitek egymást (mármint ÚGY) csak még ti magatoknak sem vallottátok be, még nem tisztultak le az érzések. Mert ahogy anyukád is mondta hogy elfogadná, azt el lehet és nincs semmi baj azzal ha valaki a saját neméhez vonzódik, de ha tényleg csak barátok vagytok akkor ez elég gáz hogy párként viselkedtek, ez túl sok egy barátságba. Gondolom nemcsak anyukád hiszi hogy együtt vagytok, hanem az egész környezetetek.

Csajokkal hogy álltok? Egyikőtöknek sincs? Korábban voltak kapcsolataitok lányokkal?

2020. szept. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/230 anonim ***** válasza:
52%
Kamu kérdés, következő.
2020. szept. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!