Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szabad meztelenkedni a gyereke...

Szabad meztelenkedni a gyerekek előtt?

Figyelt kérdés

Ti szülőként mutatkoztok meztelenül a gyerekeitek előtt? A ti szüleitek szoktak meztelenek lenni, amikor ti is ott vagytok?

Mi a véleményetek arról, ha valahol szinte egész nap meztelenül vannak a szülők otthon?



2020. szept. 18. 19:57
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
71%
Nekem apám szokott, amikor fekszik le, vagy kel fel. Rohadtul zavar.
2020. szept. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
85%
nálunk nem volt divat.
2020. szept. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
65%

Soha nem szoktunk szándékosan meztelenkedni a gyerekek élőt

16 és egy 19 éves fiam van

Ők sem szoktak előttem meztelenkedni de ha véletlenül meglássuk egymást pl volt hogy rá nyitottam mikor éppen fürdőt a nagyobbik fiú és megláttam mesztelenül gyorsan előfordult én meg nyilván gyorsan bezártam az ajtót nem csináltunk belőle problémát de szándékosan soha nem pucerkodunk semmilyen körülmények között

És szerintem kifejezetten beteges dolog meztelenkedni a családtagok előtt

2020. szept. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
79%
Nálunk nem volt meztelenkedés gyerekkoromban. Ha lesznek gyerkeim, én sem fogok előttük. Ettől még nem ítélem el ahol van, és nem vagyunk prűdek, de én így szoktam meg és fura lenne a gyerekek előtt meztelenkedni ezért nem fogok.
2020. szept. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem nagyon zavaró tök mindegy hogy szülő vagy sem.


Az egy dolog hogy az ember a párját Ádám kosztümbe látja.

2020. szept. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
49%
Teljesen természetes, ne legyünk már ennyire prűdek.
2020. szept. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
91%
Nekem anyukám (50+) szokott viszonylag ritkán, én 19 vagyok, testvérem 21. Nincs vele semmi bajunk, nem zavar.
2020. szept. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
53%

6, nagyon korlátolt vagy ha azt gondolod hogy az prűd aki nem mutogatja magát a gyerekeinek.

A párom előtt nagyon is szeretek meztelenkedni, főleg mivel minden nap igénylem az erotikát, de gyerekek előtt nem fér bele, ennyi 🤷‍♀️

2020. szept. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
61%
Igen szabad. Mi is szoktunk.
2020. szept. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
70%
Nem! Előttem anyám jött ki pucéran a fürdőből, még a vatta is bent maradt neki. Nekem eléggé maradandó élmény maradt. 😂 Ne legyünk prűdek, nem kell szégyenkezni, hiszen elzárkózással is sokat ártunk, de szándékosan ne meztelenkedjünk már a gyerek előtt. Az arany középút mindenhol jó.
2020. szept. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!