Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csinálnátok, ha a gyereket...

Mit csinálnátok, ha a gyereketek szobájában kis üvegekben tartósított állatokat találnátok ?

Figyelt kérdés

2020. szept. 19. 20:06
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
83%
Megkérdezném mi a halálnak tart dögöt a szobájában.
2020. szept. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 anonim ***** válasza:
85%
Nalunk ugyanez volt. A frasz jott ram. Kiderult h Herry pottereset jatszottak... Ez pár éve volt. Iskola után leultettem oket beszelni. A nagyobb fiam orvos lett, o rendszeresen boncolt rovarokat bekakat... Mar készült 4eves kora ota azt mondogatta h orvos lesz.
2020. szept. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/70 anonim ***** válasza:
67%
WTF???
2020. szept. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/70 anonim ***** válasza:
87%
2es vagyok. Herry potterben vannak ilyen uvegekben doglott alatok, es varazslatokhoz kellenek. Remelem csak vmi ilyesmirol van szo vagy h tudomanyosan kozeliti meg a temat es nem valami, melyen gyokerezo lelki, baj.
2020. szept. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/70 A nagy Levin ***** válasza:
76%

Magamra ismernék. :)


De komolyra fordítva a szót, attól függ, hogy hány éves. Amúgy örülnék, hogy érdeklődik a zoológia iránt.

2020. szept. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/70 anonim ***** válasza:
63%

Megkérdezném hogy honnan vannak és miért.

Ha kiderülne hogy állatokat kínoz és öl meg szórakozásból, akkor kitagadnám, imádom az állatokat és nem tűrném ha a gyerekemből egy szociopata állatkínzó lenne.

Közben saját magamat is utálnám hogy ennyire szar szülő vagyok hogy egy ilyet sikerült nevelni.

2020. szept. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/70 anonim ***** válasza:
70%

Lehet, hogy egyszer híres zoológus lesz. :)

Beszélnék vele a dologról, talán egészen egyszerű a magyarázat.

2020. szept. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/70 anonim ***** válasza:
80%
Beszélj vele
2020. szept. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/70 A kérdező kommentje:
Engem is rendesen megijesztett. A szekrényét pakoltam és igen bevallom turkáltam. Rengeteg szemetet szokott elrakni, én meg mindig kidobom őket. Nyilván ez sem ad okot arra, hogy turkáljak, de most örülök hogy pakolásztam. Egy dobozban voltak a fenti polcon, de valami 20 darab van belőle. Pók,bogár, béka meg valami szőrös dolog is, de az már kb.felismerhetetlen. Most lett 17 éves. Beszélni nem akar róla, nem tudom hogyan kéne jól kezeljem.
2020. szept. 19. 20:18
 10/70 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem akkor hagyd
2020. szept. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!