Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kedves Szülők, Ti engednétek...

Kedves Szülők, Ti engednétek azt, hogy a 16 éves lányotoknak egy 37 éves férfi udvaroljon?

Figyelt kérdés

Én nem engedném, szerintem nem lehet egészséges egy ilyen kapcsolat!

Az a férfi csak ki akarja használni a lányt, valószínű, hogy szex után ott is hagyná!

Én biztos, hogy nem engedném ezt meg, elküldeném az "udvarlót" a fenébe.


Azt nem szeretném leírni, hogy miért kérdezem ezt, de személyesen is érintett vagyok ebben a dologban.


Ti mit gondoltok egy ilyen helyzetről?

Kérlek, írjatok, mert nagyon fontos lenne!



2020. szept. 20. 02:07
A kérdező szavazást indított:
Igen, megengedném!
Nem, nem engedném meg soha!
Megengedném, de csak bizonyos feltételekkel:
Egyéb, leírom kommentben:
148 szavazat
1 2 3 4 5
 1/42 A kérdező kommentje:
Illetve mit tennétek egy ilyen helyzetben a lány, a lány szülei, illetve a lány testvérének a helyében?
2020. szept. 20. 02:09
 2/42 anonim ***** válasza:
86%
Hát őszintén szólva nem engedném meg neki, egy kicsit bizarr, hogy egy 37 éves pali udvarol egy 16 éves lánynak, basszus az apja lehetne.
2020. szept. 20. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
85%
NEM !
2020. szept. 20. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
89%

Se a 16, se a 37 éves szereplő nem fogja megkérdezni, hogy megengeded-e.

Csak annyit tehetsz, hogy korlátozod, hogy a lány mikor hova mehet, de mivel napközben nem vagy mellette, úgy oldják meg ahogy tudják. Meg fogják.

Ha nagyon akarja, meg fogja dni a 37 éves. Max. arra lehet alapozni, hogy ép felnőtt embert hosszú távon nem elégít ki egy olyan kapcsolat, ahol bújkálni, szervezkedni kell, de ez sovány vigasz. 99 %, hogy nem ép az a 37 éves aki 16 évesre gerjed.

2020. szept. 20. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
71%
Nem, ugyanis ez egyértelműen nem lenne egyenrangú kapcsolat. Totál kiszolgáltatott lenne a lány az apja korú hapsinak. Ha egy ennyi idős hapsi kamaszra hajt, annak alapvetően két oka lehet: olyan szinten selejt a hapsi, hogy a saját korosztálya bottal se piszkálná meg, vagy ki akarja használni a gyereket mert azt butának, manipulálhatónak, magát megvédeni képtelennek tartja. Sosem lesznek egyenrangú partnerek.
2020. szept. 20. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
81%

Kizart!


16 eves tul fiatal egy 37 eveshez...

En 30 leszek, igaz nos vagyok de amugy se akarnek osszejonni 16 evessel

2020. szept. 20. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
52%
Mert valaki még engedélyt kér ilyesmire? Amúgy unokahúgom és a férje között több van, boldogok, gyerek is van.
2020. szept. 20. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
85%
Ebben a korban már nem engedély kérdése, de nyilván próbálnám többször hangsúlyozni a lányomnak, hogy ez nem egy ideális kapcsolat.
2020. szept. 20. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
47%
Nyilván ha akarják, megoldják az engedélyed nélkül is. A tiltással csak annyit érsz el, hogy nem lesz veled őszinte a lányod. Amúgy egy 16-18 évessel engednéd? Lehet, hogy ugyanúgy kihasználja és elhagyja egy alkalom után, mint a 37 éves. És az, hogy valaki 37 éves, sem jelenti feltétlenül azt, hogy csak ki akarja használni. Ez nem a kortól függ.
2020. szept. 20. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
97%
Nem repesnék a boldogságtól, pedig két ismerős pár van 22 én korkülönbséggel, harminc éves házassággal...
2020. szept. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!