Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van itt olyan, akinek az apja...

Van itt olyan, akinek az apja vagy az anyja rendőr?

Figyelt kérdés
Szigorú nevelést kaptok? Mennyire engedékenyek veletek?

2020. szept. 23. 11:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindkét szülőm rendőr. Nem szigorú nevelést kaptunk, inkább elvárták a következetességet, pontosságot, ha kértek valamit, akkor nem volt pardon, meg kellett csinálni záros határidőn belül és nem két nap múlva.

Szóval azért hatott rájuk a munkahelyi szigor, behozták a családba is nevelési elvként. De ma már hálás vagyok érte. :)

2020. szept. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Anyukám rendőr, apukám katona.

Semmivel nem neveltek szigorúbban, mint kortársaimat.

28L

2020. szept. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ez nem függ teljes mértékben attól, hogy katona vagy rendőr. Ha olyan az alaptermészete, akkor lehet bármilyen foglalkozása
2020. szept. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Faterom nem rendör, katona volt. Elég szigorú, de ő alapból is fafejű és nem fogadja el mások ellentétes öltleteit, úgy kell mennie a dolgoknak, ahogy szerinte jó vagy kitalálta. Erre még rátett egy lapáttal a parancsuralmi rendszerben töltött évek megszokása. Elég nagy viták voltak, azóta is azon gondolkodom, hogy aki ennyire nem képes elfogadni mások véleményét, szárnybontogatásait, az minek házasodik meg egyáltalán és válal gyereket. Azt hitte majd bólogatójancsi módon mindent megcsinálunk neki. Sajnos gondolatolvasóknak se születtünk tesómmal, ugyanis ez is gyakori probléma volt.

Hozzáteszem, hogy nem szívesen emlékszem vissza a gyerekkoromra, nekem örömünnep volt elköltözni, ahol végre magam szabályai szerint élek.

32/N

2020. nov. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!