Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan doogozznátok/dolgoztáto...

Hogyan doogozznátok/dolgoztátok fel,hogy a gyereketek meleg,leszbikus?

Figyelt kérdés

Elméleti kérdés.

Még nem vagyok apuka,de elgondolkodtam,hogy mi lesz,ha a jövőbeli gyerekem meleg/leszbikus lenne.

Nyílván (még ha nehezen is) elfogadnám,viszont őszintén szólva letaglózna.

Ti hogy reagálnátok hozzá?

Légyszi,ne támadjatok,hogy mekkora egy homofob köcsog vagyok.



2020. szept. 28. 04:56
A kérdező szavazást indított:
Én örülnék neki ha meleg/leszbikus lenne a gyerekem
Nem örülnék neki,de(még ha nehezen is)elfogadnám.
Nem tudom, bizonytalan vagyok
Nagyon szomorú lennék és max.csak nagyon nehezen fogadnám el.
94 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
92%

Nem kell ennek feltétlenül örülni, vagy nem örülni, a válaszok köre talán kicsitle van szűkítve.

Ma már nem a boszorkányüldözés korában élünk, persze vannak emberek, akik ma is visszahoznák ezt a hozzáállást, de a helyzet az, hogy kultúrától függetlenül a világ minden táján születnek melegek, úgyhogy ez úgy látszik, hogy az emberi természet része. Nem nagyon lehet ellene mit tenni. Mindig is sekélyes embereknek tartottam azokat akik ennek a tulajdonságnak túl nagy jelentőséget tulajdonítanak. Emiatt kihalni sem fog az emberiség, vannak heterók is, akik nem csinálnak gyereket. De ha szeretnéd, hogy valaki mindenképp továbbvigye a családfát, akkor legyen több gyereked.

2020. szept. 28. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
6%

Ha a lányom leszbikus lenne, én esküszöm örülnék.


Ha a fiam meleg, költözne.

2020. szept. 28. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
86%
Sehogy
2020. szept. 28. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
90%
Sehogy. Mit kell rajta feldolgozni? Magánügye, hogy kivel m3gy ágyba
2020. szept. 28. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
91%
#2-es, a válaszodbol itèlve tuti hogy fèrfi vagy..Egyèbkènt szègyen hogy ekkora különbséget tennèl a kèt gyereked között.
2020. szept. 28. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
95%

Nekem eszembe sem jutna, hogy van mit "feldolgozni", ez magánügye. LEgfeljebb annak örülnék, hogy megbízik bennem annyira, hogy elmondta - ugyanis erre sem köteles.


A megadott válaszok közül egyikkel sem tudok egyetérteni, hoányzik az "elfogadnám" minden egyéb bövítés nélkül.

2020. szept. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
94%

Semmi problémám nem lenne ebből.

Ez már any anyaméhben eldől, szóval ezen nincs mit gondolkodni.

Ugyan úgy a gyermekem lenne, lényegtelen kivel érzi magát jól az ágyban, mert ez az ő dolga.

Nekem az lenne továbbra is a fontos, hogy egészséges és boldog legyen. A párjától meg csak annyit várnék el amit minden hetero kapcsolatban :szeresse és becsülje meg a gyermekem.

2020. szept. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Akár milyen is,a gyerekem,szóval nem változna semmi,ugyan úgy támogatnám,és elfogadnám mintha hetero lenne...
2020. szept. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
99%

Nem nagyon illik egyik lehetőség sem az én válaszomra, de bejelöltem a hozzá legközelebb állót.


Én pont annyira örülnék neki, ha meleg (vagy hasonló) lenne, mintha hetero.


Azaz - a dolog pozitív értelmében - nem érdekelne. Találja meg a párját és legyen boldog, engem ez érdekel.

2020. szept. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
99%

Hiányolom azt a válaszopciót, hogy ,,Simán csak elfogadnám". Örülés/nem örülés nélkül. Vagy te külön annak is örülsz, ha hetero? Vagy ha fiú/lány? Vagy ha kék a szeme?


Ha meleg/leszbikus, akkor ez van. Kész. Párt találni kicsit nehezebb lesz neki, és el kell viseljen sok ember részéről pár megvető pillantást, de ennyi. Nekem semmi bajom sincs a melegekkel/leszbikkel

2020. szept. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!