Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Büszkék lennétek a lányotokra...

Büszkék lennétek a lányotokra vagy inkább csalódnátok benne?

Figyelt kérdés

Olyan szülők véleményére vagyok kíváncsi, akiknek felnőtt lányuk van!

Mit szólnátok, ha a semmiből lenne egy háza, autója, mindene meglenne és megtudnátok, hogy egy 20 évvel idősebb pasi azt élvezi, ha elvesznek tőle mindent.

Büszkék lennétek a lányotokra, hogy a semmiből teremtett meg magának mindent, vagy inkább csalódottak lennétek, hogy ezt milyen áron szerezte meg?


FONTOS, hogy felnőtt lányról beszélünk!



2020. szept. 28. 17:12
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
79%
Mit teremtett meg a semmiből? Fogalomzavarban szenvedsz. Nem ő teremtette meg, hanem a pasi.
2020. szept. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
100%
findom sincs, mi ez, de amíg felnőtt emberek csinálják, ő dolguk.
2020. szept. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
67%
Mire legyek büszke? Hogy büdös neki dolgozni, inkább megkárosít másokat? Letagadnám hogy az én nevelésem egy ilyen aljas senki.
2020. szept. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
75%
Van az, hogy ez egy létező szexuális fétis. És van a jog. A pedofilia is egy létező fétis. Aztán van az, hogy minden jövedelem adóköteles.
2020. szept. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
16%

#44 a pedofília nem fétis, hanem elmebetegség, ez a findom izé legalább szabad akaratból megy, és nem árt vele senkinek, a pedofíliára ez nem mondható.

adóköteles? mi a TEÁOR-száma a dominának? :D

2020. szept. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
11%

Nekem még nincs gyerekem, de én azt mondanám , hogy Oké.

Tehát ennyivel reagálnám le, így konstatálnám.

Lehet, hogy elsőre/még másodikra is furcsa lenne/meglepődnék,de lehet, hogy ismerném már annyira a lányom, hogy nem lepődnék meg;

de mindenesetre nem ítélkeznék fölötte. Nem gondolnék erről a dologról semmit. Úgy lennék vele, hogy "oké." És kész. Nem nagyon reagálnám le tehát.

Ez nem egy annyira megvetendő dolog, viszont dícséretet sem érdemel.

2020. szept. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
100%
Azon gondolkodnék, hogy hol rontottam el a nevelését, hogy ennyire erkölcstelen lett.
2020. szept. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!