Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem engedik a szüleim...

Miért nem engedik a szüleim hogy együtt aludjak a párommal?

Figyelt kérdés
Harmadikos vagyok gimiben, 17 éves leszek 2 hónap múlva, a barátom pedig nemrég lett 18, ő végzős. Lassan 1 éve vagyunk együtt és már rendszeres szexuális életet élünk, ezt anyukám is tudja. Ő nagyon szereti a barátomat és nagyon jól kijönnek egymással, viszont nem engedi meg hogy együtt aludjunk. Volt már rá egyszer példa hogy itthon tartottunk egy sátorozós kerti partis dupla randit az uncsimékkal és akkor is kettesben aludtunk a sátorban. (Ez kb 3hónapja volt) ezért gondolom logikátlannak hogy még mindig nem enged egymásnál aludni minket. Szerintetek ez normális, ill. mi az a minimum életkor és kapcsolati időtartam amikor már “együtt lehet aludni”?

2020. szept. 29. 16:21
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Hát szerintem nekem is max majd 18éves korom után engedné, vagyis én nem látok rá esélyt előtte...az a problémám, hogy nekem sem mond konkrét korrekt választ, hanem szájhúzogatva “hát még biztos hogy nem”, “azért mert nem” stb. Nem értem hogy ennyire nem vesz komolyan hogy még egy normális logikus válaszra se méltat?? Lehet azért mert nem is tudna rá logikusan válaszolni. De nem vagyok kisgyerek hogy egy “azért mert nem” válasszal beérjem, de lehet ebben van a válasz, hogy túl kicsinek tart még ehhez a dologhoz. Viszont azt megértem ha a szextől félteni, de már nem mindegy?? Akármikor megtörténhet és ha attól fél hogy akkor fog megtörténni amikor ő is otthon van, gondolhatna arra is hogy eddig is mindig úgy történt mert sosem lehettünk kettesben otthon ha feljött hozzám😅
2020. okt. 1. 17:43
 22/23 A kérdező kommentje:
Viszont 3 hét múlva leszünk egy évesek. Az volt az eredeti terv, hogy behazudom hogy barátnőnél alszok hogy az aznap estét együtt töltsük végre először szülőmentesen, elmegyünk vacsorázni és kiveszünk egy szobát (mivel náluk sem tudnánk aludni). Vagy szerintetek próbáljam meg ismét kikönyörögni azzal az indokkal hogy 1 évesek lettünk? Csak az a baj ha végül úgy sem engedné meg, akkor elég feltűnő lenne a számára hogy pont aznap “alszok a barátnőmnél”🤣de hát nem is értem miért kényszerít abba, hogy a barátommal akit ő imád és mindenhova hívja, folyamatosan ajándékokat vesz neki és már 1 éve együtt vagyunk és aludtunk is már együtt bulikban stb. egy tök idegen helyen kell aludnunk és hazudoznunk kell hogy egy estét teljesen együtt tudjunk tölteni.
2020. okt. 1. 17:49
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Ne hazudj. Mondd el az igazat! "Anya, nem akarod megengedni, hogy X nálam aludjon, ezért kivettünk egy hotelszobát. A telefonomat kikapcsolom, hogy senki se zavarjon. Ha bármi baj lenne, te leszel az első, akit értesítek. Ekkor jövök. Puszi, szia, szeretlek." És kilépsz az ajtón.
2020. okt. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!