Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám nem akarom hogy ezt...

Anyukám nem akarom hogy ezt megtudja?

Figyelt kérdés
Nőgyógyászhoz kell mennem mert pár napja viszket/csíp ott lent. Anyukám minden orvosi papírom megnéz és ő úgy tudja hogy szűz vagyok. Ami még igaz is, csak azt nem tudja hogy vibrátort használok már. Ha az orvos megvizsgál ráírja a papírra hogy szűz? Mit mondok anyámnak? Nem tudom hogy működnek ezek a vizsgálatok de nem akarom hogy anyum előtt ez kiderüljön.
2020. okt. 1. 11:10
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%
#20: talán nem egész nap a gyakorin lóg. Majd este visszanéz. Ha három napja nem válaszolna, akkor el lehetne ezen gondolkozni.
2020. okt. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%

Az orvosnak hasznos infó, hogy nem voltál még férfival, mert leszűkíti a gyanúsítottak körét, így érdemes elmondani neki. A vibrátort is, mert lehet, hogy annak a helytelen használata miatt szedted össze/fogod még párszor összeszedni, így jobb, ha most esetleg kiderül, hogy mire kellene figyelned, ha használod.

Ahogy már előttem írták, szüzeket végbélen keresztül vizsgálnak (a normális orvosok). A saját használatú kartonjára ezt az infót az orvos fel szokta vezetni (latinul), de azt anyukád úgysem látja, a leletre nekem sohasem került fel. Az meg, hogy van-e hártya... ha van, akkor szűz vagy (vagy * erős a hártyád :D), de ha nincs, simán lehet, hogy akkor is, mert nem csak attól szakadhat el ;).

2020. okt. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%
A gaszroenterológus tuti nem írja rá, hogy szűz vagy vagy sem. Mégis mi köze hozzá? Valamit félreolvastál.
2020. okt. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
#23: a 6-os hsz-ban már megírtam neki a lehetséges "megoldást"... :)
2020. okt. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
30%

"23/24 anonim ***** válasza:

A gasztroenterológus tuti nem írja rá, hogy szűz vagy vagy sem. Mégis mi köze hozzá? Valamit félreolvastál."

Erre írtam neki, hogy nem angolul írnak leletet, hanem latin kifejezéseket használnak. Ezen felül valóban mi köze lenne gasztroenterológusnak ehhez? Az meg mély sötétségről árulkodik, hogy a kérdező úgy hiszi, ránézésre meg lehet állapítani, hogy ki szűz, és ki nem. Mondjuk vannak kivételek az utak mellett, de az más kérdés.

2020. okt. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:

Pedig ráírta esküszöm "virgo"

Mikor kérdezgetett akkor kérdezett rá hogy szűz vagyok-e. A vizsgálathoz mindent akart tudni, de ezt én sem értettem miért kérdezi. Ő biztos tudja. Barátnőmet szüzen megvizsgálta az orvos, ezért nem biztos hogy engem nem fog. Elvégre valami fertőzésem van.

2020. okt. 1. 15:40
 27/35 anonim ***** válasza:
81%
na most akkor virgin-t vagy virgo-t írt rá... Az előbb még virgint írtál...
2020. okt. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig szűz vagy, ha nem voltál férfival! Szűzhártyától, vibrátortól függetlenül. Ha megfelelő diagnózist akarsz legyél az orvossal őszinte, arra megkérheted, hogy ne legyen olyasmi a papíron, amiből kiderül (egyébként alapból sem lenne).
2020. okt. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
44%

Az emésztőrendszeri zavaroknak mi köze van a szüzességhez?

Mennyi idős vagy? Anyukád az ellenséged érzésed szerint? Nem tudsz vele bizalmas dolgokról beszélni?

A vibrit hogyan tudtad beszerezni? Hamis adatokkal rendelted? Sexshopba nem léphetnek be fiatalok. És azt el tudod előle rejteni, a leletet meg nem?

Hacsak nem nagyon álszent, prűd, akármi, és nem vagy túl fiatal a szexhez, akkor nincs semmi rejtegetnivalód.

2020. okt. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem, mi ez a mizéria a szüzesség körül...

Kérdező, ha pénisz nem hatolt még beléd, akkor szűz vagy. Ez független a szűzhártyád meglététől vagy épp hiányától. Vannak, akik anélkül születnek, másoknak meg olyan erős, hogy műtéti úton kell átvágni. Megint másoknak (pl nekem is) meg átszakad egyéb okból, pl tamponhasználat, lovaglás, tánc, torna stb. Nekem a lovaglástól szakadhatott el gyerekkoromban, de ettől még eléggé szűznek éreztem magam majdnem 20 éves koromig, mikor először lefeküdtem valakivel. A vibrit azért mondd az orvosnak, mert ahogy írták, az is okozhat sérülést, fertőzést.

2020. okt. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!