Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám féltékeny rám a pasija...

Anyám féltékeny rám a pasija miatt. Mit csináljak, hogy enyhítsem a félelmét?

Figyelt kérdés

Mindenkinek egyértelmű a családomban, hogy beteges módon féltékeny anyám. Külföldön él anyum a pasijával (kb 3 éve együtt vannak) és eredetileg oda terveztem költözni suli után. Mármint a városba, nem hozzájuk.

Na, eljött az idő erre és arra is, hogy munkát találjak ott, viszont először munkásszállóban fogok élni, mielőtt saját lakást keresnék. Igen, de először pár napot anyuéknál kell, hogy legyek, mielőtt a munkásszállóba jelentkeznék. Anyum nagyon ellenszenves, folyamatosan ürügyeket generál, hogy miért NE legyek köztük, sőt, szerintem már azt is lassan ellenzi, hogy abban a városban éljek. Feltűnő az ellenségessége, a mamám is biztos abban, hogy anyum féltékeny rám. Eskü csak pár napot zavarnék a lakásukban, de hogyan beszéljem meg anyummal óvatosan? Szeretnék változtatni az életemen, a város is tetszik. Apám elhagyott, tesóm sincs, aki segítene a költözésben. Nagyim meg idős az ilyesmikhez.

Nincsenek barátaim, hogy ezeket átrágjam velük, szóval remélem, itt tudok segítséget kapni. Már az is elég, hogy kiírhattam magamból.



2020. okt. 2. 19:11
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Nem lehet, hogy a pasija nem akarja, hogy a közelükbe költözz?
2020. okt. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A pasi segíteni akar.
2020. okt. 2. 19:16
 3/10 anonim ***** válasza:
38%

Valószínű anyud tudja, hogy a pasija miért akar segíteni.

Viszont az ilyen pasi mellett mindenkire féltékeny lehet.

2020. okt. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A pasi nem tűnik hűtlennek, ha erre céloztál. Nincs is nők közelében.
2020. okt. 2. 19:22
 5/10 anonim ***** válasza:
20%
Ha nem lenne oka rá nem lenne féltékeny.
2020. okt. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Okés, de nem ez a lényeg.
2020. okt. 2. 19:33
 7/10 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem semmit. Ez beteges dolog anyukád részéről, és semmi köze ahhoz, hogy te milyen vagy vagy hogy a pasija hogyan viselkedik veled.

Riválist lát benned, ahogy minden nőben, aki fiatalabb nála, és vonzóbbnak látja saját magánál.


Hagynám őket a csudába, inkább fb-n néznék szét az adott város csoportjában, vagy valami efféle helyen próbálnék néhány napra szállást találni a helyedben.

2020. okt. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
11%
Arra a pár napra menj hajléktalan szállóba, és a probléma megoldva.
2020. okt. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
En is Fb-n talaltam egy szobat amikor kikoltoztem.Egy munkatarsnom pedig rendszeresen fogadott be par napra frissen kivandorolt magyarokat.Segitett nekik (nyilvan penzert)elindulni az itteni eletben.Segitett pl oneletrajzot irni,elkiserte oket bankba ugyet intezni,stb.Erdemes lenne a kiszemelt varosban ilyennek utanaerdeklodni.
2020. okt. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
44%
Nem értem miért lettem lepontozva, nem viccből írtam, van hogy nincs más megoldás.
2020. okt. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!