Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Adnátok így pénzt a gyerekedne...

Adnátok így pénzt a gyerekednek ha kéri ?

Figyelt kérdés

Mielőtt bárki kiakadna, azért tudom ilyen részletesen a kiadásait a lányomnak, mert tudni akartam, miért kér folyton a lányom 20 ezer Ft pluszba


Lányom 23L külön él,130.nettot keress 140 lenne,de a cég egy tanfolyam miatt levon 10 ezer Ft


A kiadásai havi szinten szeptember 10től-oktober 10 ig


kaja reggeli ebéd vacsora zöldség gyümölcs hús...

elvileg magának főz 40 ezer Ft


Teloszámla 6000,ebben 2000 Ft részlet is benne van


Rezsi 25 ezer


Életbiztosítása 12 ezer


Tampon betét 4000


Buszberlet 25 ezer ez a legolcsóbb a kocsiba járás 40 ezer lenne


Van kuzyája a havi kaja 8000


Elvileg akárhogy számolok egy 10 maradna,de azt mondja néha jó beülni ide oda mozi kv ilyesmi vagy a kutyának venni jutalomfalatkákat

És október elején már semmi pénze nincs és folyton jön,hogy ha nem baj és csak ha tudom akkor segítsem ki egy kis pénzzel


Ti adnátok neki havi szinten 10-20 ezer Ft ?


2020. okt. 5. 17:14
A kérdező szavazást indított:
Ha tudok igen
Nem , tanuljon meg spórolni
173 szavazat
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/154 anonim ***** válasza:
88%
Igen. Persze. Annyi pénzből amúgy sem lehet kijönni.
2020. okt. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/154 anonim ***** válasza:
87%
Érdekes, hogy megfogalmazódott benned a kérdés.
2020. okt. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/154 A kérdező kommentje:

Egyszer tettem ki egy kérdést és tiltották mert fura volt a kommentelőknek miért tudok ennyi minden ha külön él a lányom

És nem bírták megérteni,hogy ha kell pénz akkor tudni akarom mire költi el az összeset hogy állandóan pénz kell neki

2020. okt. 5. 17:21
 4/154 anonim ***** válasza:
89%
Elég szomorú, hogy még azt a minimális összeget is számon kéred rajta, amit magára költ. Mert ez tényleg minimális.
2020. okt. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/154 anonim ***** válasza:
93%
Én adnék a lányomnak,ha megtehetem:) Amikor dolgoztam ,nagymamám segített mindig havi x összeggel,akkor is ha nem volt rá szükségem,azt mondta rakjam el vagy vegyek magamnak valamit😊
2020. okt. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/154 anonim ***** válasza:
91%
Persze. Semmire nem költ sokat, sőt! Ebben nincs SEMMI félretéve ruházkodásra vagy egy könyvre vagy egy hétvégi programra (még csak nem is szállással gondolom, csak úgy bárhova elmenni), háztartási holmikra (tisztítószer, háztartási eszköz stb), ne legyen rá szükség de állatorvosra stb. Ha megengedhetném magamnak, egy kicsit többet is adnék neki, hogy részint félretehessen valamit szükség esetére, egyszer-egyszer meg egy kis pluszt is megengedhessen magának a szerencsétlen!
2020. okt. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/154 anonim ***** válasza:
92%
6. válaszolóval értek egyet teljes mértékben.
2020. okt. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/154 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem adj neki, ha megteheted, de azért finoman jelezhetnéd neki, hogy amennyiben van rá lehetőség, nézzen egy jobban fizető munka után vagy képezze magát, vállaljon másodállást és kutyát sem annak kellene tartania, aki saját magáról sem tud gondoskodni. Az a havi 10.000 forint, amit magára költ, az semmi, ebbe viszont ne köss bele.
2020. okt. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/154 anonim ***** válasza:
77%
A lányod gyakorlatilag nyomorog. Gratulálok neked, hogy megtehetnéd, és mégis kérdésként merül fel benned, hogy segítsd. Sajnálom hogy neked olyan semmirekellő xar életed van, hogy egy mozira, vagy kozmetikusra is dívik havi 1x költened, és ugyanakkor megvetlek, mert ha neked nem kell a szórakozás, akkor biztos a lányodnak sem. Ha neked xar, legyen mindenkinek xar, ugye?
2020. okt. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/154 anonim ***** válasza:
94%

Annyira minimalisat költ a lányod, hogy csak na.


Inkább rabeszelnem, egy jobban fizető munkára.

És persze adnék neki többet is.

2020. okt. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!