Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Adnátok így pénzt a gyerekedne...

Adnátok így pénzt a gyerekednek ha kéri ?

Figyelt kérdés

Mielőtt bárki kiakadna, azért tudom ilyen részletesen a kiadásait a lányomnak, mert tudni akartam, miért kér folyton a lányom 20 ezer Ft pluszba


Lányom 23L külön él,130.nettot keress 140 lenne,de a cég egy tanfolyam miatt levon 10 ezer Ft


A kiadásai havi szinten szeptember 10től-oktober 10 ig


kaja reggeli ebéd vacsora zöldség gyümölcs hús...

elvileg magának főz 40 ezer Ft


Teloszámla 6000,ebben 2000 Ft részlet is benne van


Rezsi 25 ezer


Életbiztosítása 12 ezer


Tampon betét 4000


Buszberlet 25 ezer ez a legolcsóbb a kocsiba járás 40 ezer lenne


Van kuzyája a havi kaja 8000


Elvileg akárhogy számolok egy 10 maradna,de azt mondja néha jó beülni ide oda mozi kv ilyesmi vagy a kutyának venni jutalomfalatkákat

És október elején már semmi pénze nincs és folyton jön,hogy ha nem baj és csak ha tudom akkor segítsem ki egy kis pénzzel


Ti adnátok neki havi szinten 10-20 ezer Ft ?


2020. okt. 5. 17:14
 111/154 anonim ***** válasza:
22%

#92 akkor ne hidd el, loteri kutyát nem érdekli hogy mit hiszel.


Nem kell 12 ezres életbiztosítás ha nem tud megelni. Más az ha az ember egyszer megszorul és kölcsön kér a szüleitől. Persze akkor szemét lenne ha nem ad a kérdező pedig megtehetne. De itt rendszeressegrol van szó egy 23 évesnel. Mikor akar elszakadni anya szoknyajatol? Ha mindig ad neki sose fog. Mert nyugodtan koltekezik, ha elfogy a pénz anya majd úgyis ad. És nem vagyok irigy, mert én nem kaptam. Engem is tamogattak volna. Elég sokszor utasítottam vissza a szüleim felajanlasat. Csak ehhez az kellett hogy voltam annyira érett huszonevesen hogy felfogjam ez az én dolgom.

2020. okt. 6. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/154 A kérdező kommentje:
Nem segítettem lakassal
2020. okt. 6. 05:56
 113/154 A kérdező kommentje:

Az apja adta 32 nm2 lakást vett neki az apja

A jogsit autót ő vette magának

2020. okt. 6. 05:57
 114/154 anonim ***** válasza:
38%
Az valakinek megvan, hogy létezik hozamhalmozò életbiztosítás..? Nekem az van, havi 30 000-et fizetek 6 éven át majd az egészet szépen egyben ki is vehetem méghozzá hozammal...tehát nem azt a 2 200 000 körüli összeget amit befizettem hanem 2 600 000 ezer forintot. Kérdezte már valaki milyen típusú életbiztosítás. .?Ennek rohadtul örülni kéne, ha ez gyűjtő számla, mint az enyém..én semmi mást nem tudok elképzelni csak, hogy 6 év múlva kikap belőle egymillió-kétszázezer forintot és nem kell a kekec smucig szőrös szívű mama jóindulatára hagyatkozni..
2020. okt. 6. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/154 anonim ***** válasza:
37%

114!


Hát tudod ha nincs pénze és a "kekec smucig szőrös szívű mama jóindulatára" kell hagyatkozni ahhoz, hogy félre tegyen most, hogy majd 6 év múlva legyen x összege, akkor a kéregetés helyett inkább nem teszem félre azt az összeget. Vagy kevesebbet teszek félre. Az nem önálló élet, meg spórolás, ha ehhez anyám kell.

2020. okt. 6. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/154 A kérdező kommentje:
Volt gyári munkás minőségellenőr volt hogy 4 hétig délutános volt kapott érte nettó 165
2020. okt. 6. 06:06
 117/154 A kérdező kommentje:
A biztosítása azért 12 ezért ő döntött így 3 év múlva veheti ki 430 ezer lesz azt mondja így próbál félre tenni mert eddig sehogy se tudd
2020. okt. 6. 06:09
 118/154 A kérdező kommentje:

Azért hagyta ott a gyárat mert nem fizettek ki rendesen

Plusz Somogy megyéből át kellett utaznia Veszprémbe

2020. okt. 6. 06:13
 119/154 anonim ***** válasza:
34%
Hat igy se tud felre tenni, ha te nem adsz neki. Ennek mi ertelme? Te spórolsz neki, nem ő magának.
2020. okt. 6. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/154 anonim ***** válasza:
61%
12 ezer havonta 3 év múlva 430 ezer??? Kérdező... Te se gondolod ám komolyan h ez jó konstrukció... Jól írják hozamhalmozó... Nézzétek meg azt a szerződést hogy lehet megszüntetni és váltsatok!!! Ez egy xar amit ő fizet, neked is lehetett volna ennyi eszed hogy nem a legxarabbat fizeti
2020. okt. 6. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!