Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Adnátok így pénzt a gyerekedne...

Adnátok így pénzt a gyerekednek ha kéri ?

Figyelt kérdés

Mielőtt bárki kiakadna, azért tudom ilyen részletesen a kiadásait a lányomnak, mert tudni akartam, miért kér folyton a lányom 20 ezer Ft pluszba


Lányom 23L külön él,130.nettot keress 140 lenne,de a cég egy tanfolyam miatt levon 10 ezer Ft


A kiadásai havi szinten szeptember 10től-oktober 10 ig


kaja reggeli ebéd vacsora zöldség gyümölcs hús...

elvileg magának főz 40 ezer Ft


Teloszámla 6000,ebben 2000 Ft részlet is benne van


Rezsi 25 ezer


Életbiztosítása 12 ezer


Tampon betét 4000


Buszberlet 25 ezer ez a legolcsóbb a kocsiba járás 40 ezer lenne


Van kuzyája a havi kaja 8000


Elvileg akárhogy számolok egy 10 maradna,de azt mondja néha jó beülni ide oda mozi kv ilyesmi vagy a kutyának venni jutalomfalatkákat

És október elején már semmi pénze nincs és folyton jön,hogy ha nem baj és csak ha tudom akkor segítsem ki egy kis pénzzel


Ti adnátok neki havi szinten 10-20 ezer Ft ?


2020. okt. 5. 17:14
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/154 anonim ***** válasza:
93%

azon gondolkodom, hogy ha valakinek ennyire kevés a fizetése, miért köt havi 12 ezerért életbiztosítást? félreértés ne essék, a biztosítás hasznos dolog, na de a bevételének a 10 %-át erre költeni..?

de lehet, hogy én gondolom rosszul.

2020. okt. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/154 anonim ***** válasza:
18%

De minek játszik felnőttest ha nem tudja eltartani magát?


9es én meg azokat vetem meg akik játsszák a felnőttet de anyuciéknak kell támogatni mert egyedül nem tudják maguk eltartani.

2020. okt. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/154 anonim ***** válasza:
14%
Ja hogy külön él, nem külföldön: akkor sem reális hogy egy felnőttet anyu pénzeljen. Keressen más munkát, vagy oldja meg hogy kijöjjön ennyiből. Meddig akarja a szülő szájából kivenni kenyeret? Én senkiházi gyári melós vagyok, betanított munkával, de ennél negyven-ötvenezerrel több a fizum attól függően mennyi éjszakás műszak van benne. A bérletet meg téríteni szokták a cégek a béren felül pluszba...
2020. okt. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/154 anonim ***** válasza:
22%

Felelőtlen a lányod. Kevés a pénze, minek drága életbiztosítás, meg előfizetéses telefon, pláne részletre? 8 ezer kutyakajára is sok.


Ha lejjebb adna az igényekből, havi szinten egy huszast meg tudna spórolni.

2020. okt. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/154 anonim ***** válasza:
63%
Nálam is bepróbálkoztak ahol dolgoztam eléd tolnak egy köteg papírt 99%-a rizsa, az 1%meg rendesen megvan csűrve csavarva, és voálá máris te fizeted, és még fel sem mondhatsz,de a poén hogy jogilag még bele se tudsz kötni, sokan beugrottak a csőbe.
2020. okt. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/154 anonim ***** válasza:
89%

"De minek játszik felnőttest ha nem tudja eltartani magát?"


Mert pl. egy borsodi kis faluban él a szülö, ahol semmilyen munka sincs, a lány meg elment egy városba ,ahol legalább ennyit is megkeres és nem teljesen az anyjára van szorulva anyagilat és nem kell minden csomag tampon miatt könyörögni, hogy adjon rá 4000 Ft-ot!

2020. okt. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/154 Adammm2 válasza:
78%

34#



Hat te sem vagy értelmesebb mint a kérdező

Remelem neked is ilyen anyad volt ☺️

2020. okt. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/154 anonim ***** válasza:
9%

#33 A bérletet meg téríteni szokták a cégek a béren felül pluszba...


no igen...sok itt a zavarosság

2020. okt. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/154 anonim ***** válasza:
22%
Meg havi 4000 ezer tamponra meg betétre? ha ennyit költ egy hónapban menjen azonnal orvoshoz mert kb egész hónapban ömlik belőle a vér..
2020. okt. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/154 anonim ***** válasza:
11%
És a borsodban élő anyjától-aki nem kereshet sokat, elveszi azt a kicsit is, értem. Az meg alap hogy melózik, nem dicsőség.
2020. okt. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!