Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Adnátok így pénzt a gyerekedne...

Adnátok így pénzt a gyerekednek ha kéri ?

Figyelt kérdés

Mielőtt bárki kiakadna, azért tudom ilyen részletesen a kiadásait a lányomnak, mert tudni akartam, miért kér folyton a lányom 20 ezer Ft pluszba


Lányom 23L külön él,130.nettot keress 140 lenne,de a cég egy tanfolyam miatt levon 10 ezer Ft


A kiadásai havi szinten szeptember 10től-oktober 10 ig


kaja reggeli ebéd vacsora zöldség gyümölcs hús...

elvileg magának főz 40 ezer Ft


Teloszámla 6000,ebben 2000 Ft részlet is benne van


Rezsi 25 ezer


Életbiztosítása 12 ezer


Tampon betét 4000


Buszberlet 25 ezer ez a legolcsóbb a kocsiba járás 40 ezer lenne


Van kuzyája a havi kaja 8000


Elvileg akárhogy számolok egy 10 maradna,de azt mondja néha jó beülni ide oda mozi kv ilyesmi vagy a kutyának venni jutalomfalatkákat

És október elején már semmi pénze nincs és folyton jön,hogy ha nem baj és csak ha tudom akkor segítsem ki egy kis pénzzel


Ti adnátok neki havi szinten 10-20 ezer Ft ?


2020. okt. 5. 17:14
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/154 anonim ***** válasza:
87%
Azért lettél lepontozva mert a válaszod minden empátiát nélkülöz. Egy anya-lánya kapcsolatban pedig szò sem lehet ( a felek nem igényelnék) erről a fajta racionalitásròl. Hogyne kereshetne 23 évesen nettó 130-at?? Nem is értelek. Van ismerősöm aki alig keres többet szakvizsgázott közigazgatási jogászként 10 év gyakorlattal. Nem röppennek csak úgy az állások. És kit izgat a fizetése nem is téma. Az a téma,hogy a kérdező helyében adnánk e...adnánk..
2020. okt. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/154 anonim ***** válasza:
79%
Elég jól kijön. Én 180-ból is alig. Albi kapásból elvisz 90-et. Főzni suli és munka mellett nincs időm, szóval a kajám alaphangon 70 rugó, bérlet 7500, és minden másra marad kb 10-12 ezrem. Ha végzek a sulival ugyan ezért a munkáért 4000 eurót fogok kapni kezdőként külföldön.
2020. okt. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/154 anonim ***** válasza:
13%

37es nem, de én nem is más kontójára játszottam a nagylányt :-)


130 ezres fizuval maradok a kis fenekemen otthon. ha nagylány akarok lenni végzettség nélkül, akkor meg elvállalok egy másodállást, vagy társbérletbe költözöm

2020. okt. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/154 anonim ***** válasza:
86%
38-as ahol pl csak 1-2 nagyobb munkahely/gyár van, ott ezt nem szokták megtenni, mert megtehetik sajnos.
2020. okt. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/154 anonim ***** válasza:
16%

kár itt a válaszolókat lepontozni, de ha lóg ki a seggem a gatyából, akkor nem az életbiztosítás és az előfizetéses telefon a legfontosabb - és talán kutyát se kéne tartani, de az mondjuk még belefér...-, hogy aztán anyucihoz futkossunk pluszpénzért.


lényegében az anya fizeti a kiskisasszony életbiztosítását meg a kutyakaját? meg a telefont?

2020. okt. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/154 anonim ***** válasza:
77%
Mert az életbiztosításból a pénzt szerinted ki fogja megkapni ha nincs gyerek? :D
2020. okt. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/154 anonim ***** válasza:
93%
Az nagyon érdekelne, hogy a tampon/betét miért van külön megemlítve. Mert szerintem ugyanolyan, mint a zsepi vagy a wc papír, és azt nem látom külön kiemelve.
2020. okt. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/154 anonim ***** válasza:
75%
A gyerekemnek az utolsó forintomat is odaadnám. Persze ha nem illegális dolgokra kellene neki.
2020. okt. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/154 anonim ***** válasza:
59%

Mivel foglalkozik a lányok, milyen végzettsége van, és hol laktok?


A úgy adnék neki, ha megtehetnem, többet is, de mindenképpen rabeszelnem, hogy tanuljon és keressenek jobban fizeto munkát.

2020. okt. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/154 anonim ***** válasza:
14%

Milyen végzettséggel keres ennyit és milyen munkakörben ? Egyik rokonom gyárban keres nettó 270 kerül + 15 ezer cafeteria + bérlet támogatás. Nem operátor, de azok is megkapják a 200-at. A nettó 140 nagyon kevés. Keressen normális állást. Ez nem az. És miért nem addig nyújtózkodik, ameddig a takarója ér ? Boltban olcsóbb a telefon, mint szolgáltatónál. Előfizetéses helyett kevesebből kijön a kártyás. Havi 4000 betétre ? Minden nap megvan neki vagy mi ? 3-400 ft-ért lehet kapni jót, igaz nem olyan márkás, mint az Always, hanem kevésbé ismert német. Ha ennyire nincs pénze, akkor fejezze be a finnyáskodást, menősködést és vásároljon okosabban.


Adna a neki a fene pénzt.

2020. okt. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!