Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Adnátok így pénzt a gyerekedne...

Adnátok így pénzt a gyerekednek ha kéri ?

Figyelt kérdés

Mielőtt bárki kiakadna, azért tudom ilyen részletesen a kiadásait a lányomnak, mert tudni akartam, miért kér folyton a lányom 20 ezer Ft pluszba


Lányom 23L külön él,130.nettot keress 140 lenne,de a cég egy tanfolyam miatt levon 10 ezer Ft


A kiadásai havi szinten szeptember 10től-oktober 10 ig


kaja reggeli ebéd vacsora zöldség gyümölcs hús...

elvileg magának főz 40 ezer Ft


Teloszámla 6000,ebben 2000 Ft részlet is benne van


Rezsi 25 ezer


Életbiztosítása 12 ezer


Tampon betét 4000


Buszberlet 25 ezer ez a legolcsóbb a kocsiba járás 40 ezer lenne


Van kuzyája a havi kaja 8000


Elvileg akárhogy számolok egy 10 maradna,de azt mondja néha jó beülni ide oda mozi kv ilyesmi vagy a kutyának venni jutalomfalatkákat

És október elején már semmi pénze nincs és folyton jön,hogy ha nem baj és csak ha tudom akkor segítsem ki egy kis pénzzel


Ti adnátok neki havi szinten 10-20 ezer Ft ?


2020. okt. 5. 17:14
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/154 anonim ***** válasza:
74%

""Milyen végzettséggel keres ennyit és milyen munkakörben ? Egyik rokonom gyárban keres nettó 270 kerül + 15 ezer cafeteria + bérlet támogatás. Nem operátor, de azok is megkapják a 200-at. A nettó 140 nagyon kevés. Keressen normális állást. Ez nem az. És miért nem addig nyújtózkodik, ameddig a takarója ér ? Boltban olcsóbb a telefon, mint szolgáltatónál. Előfizetéses helyett kevesebből kijön a kártyás. Havi 4000 betétre ? Minden nap megvan neki vagy mi ? 3-400 ft-ért lehet kapni jót, igaz nem olyan márkás, mint az Always, hanem kevésbé ismert német. Ha ennyire nincs pénze, akkor fejezze be a finnyáskodást, menősködést és vásároljon okosabban.""


Te, TE, egy istentelenül mérhetetlenül nagy FAS. vagy. Egy kretén.

Irodában kerestem havi 140-et! Egy bolti eladó falun sem keres többet 130-nál. Igen, gyárban 2 műszakban, szombatokkal meglehet keresni a 270-et akárhol. De van aki ennél többről álmodik, nem minden a pénz.

Vicces, hogy szerinted a 300 forintos betét is tök jó, miért nem veszi azt? Az Always már csak felesleges flancolás. Hát jó, elmondom a titkomat, az Alwaysen kívől midentől viszketek oda lenn! Még jó hogy TE, a nagy zseni, minden tud, még azt is hogy egy nőnek a 300 Ft-s betétnél nem jár ki több. Lehet túlzott a 4000 ft-al, és akkor mi van?

Olcsóbban kijön a kártyás? Ja, még jó hogy a előfizetéses tartlamaz ekkora árnál már 6 GB netet, és 80 perc ingyenes telefonálást. Ja, meg baxxa meg az isten a félkegyelmű csajt, hogy nem 20 ezerért vett egy nyomógombost, hanem kifizeti 2 év alatt inkább a jobbat, amit egy fiatal tud is használni valamire.

Fejezze be a finnyáskodást és a menősködést? Ember, mit vesz az a szerecsétlen amit ennyira le akarsz spórolni róla? Mit?

A bérletet? Gondolom nem 2 km-re lakik a munkahelytől, ha 25 ezerbe kerül. Az életbiztosítást? Igen, te feleslegesnek látod, de ez a lány nem. Inkább fizeti, mert úgy látja jónak. Neked miért fáj, hgy valaki gondol arra, mi lesz ha balesetet szendved?

2020. okt. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/154 anonim ***** válasza:
78%

Kérdező te mennyi pénzből gazdálkodsz havonta és mennyit/mire költesz? Szerintem reális hogy az utolsó fillérig beosztott pénze nem elég már szórakozásra. Minden kötelezőt kifizet és nem marad pénze venni egy új bugyit, vagy ha be akar ülni a barátaival valahova, csak az üresen tátongó pénztárcájára tud gondolni...

Természetesen adnék neki ha van miből!

Ezek mellett jobb volna egy jobban fizető munka is neki!

2020. okt. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/154 anonim ***** válasza:
24%
Jó közelítsük már máshonnan. Te mivel foglalkozol? Csak mert fentebb itt szegény borsodi nyuggerezett valaki. Azért abban egyetértünk, hogy ha csak nem 40 évesen szültél, javában dolgozol te is, tehát nem nyugdíjbòl élsz. Nyilván ha lesajnáljuk a 130 ezrét akkor te aztán biztos klasszabb fizetésből boldogulsz (ha nem ,akkor ne szóljuk meg szegényt, ha igen ne sírjunk adni ÉLETÜNK ÉRTELMÉNEK egy 10est havonta). Tehát vagy nem teheted meg és akkor nincs kérdés, vagy megteheted-mondjuk nekem itt sincs több kérdés. Nem esett szó másik gyerekről tehát egyke, nem esett szó férjről, tehát más véleményét nem igen kell figyelembe venni. Akkor most mi a problémád..? Ha komolyan és őszintén nem tudod a választ, akkor a közösség válaszát a szavazás alapján megtudtad, ha csak önigazolást keresel amiért nem akarsz adni annak akinél nem szabadna fontosabbnak lennie na az a baj, meg,"ha 80-as vagy az nem lehetsz az a baj."
2020. okt. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/154 anonim ***** válasza:
76%
Az meg a másik, az autót eddig nem írtad. Most már végképp nyomorog. Nem tudom, hogy bírja ki 130-ból havonta. Szegény csaj.
2020. okt. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/154 anonim ***** válasza:
73%
Persze, hogy adnék. Nekem csak a luxus, a kozmetika, masszőr, körmös 40 egy hónapban. Ez a szerencsétlen lány semmi ilyesmire nem költ, pedig most fiatal nő. Most kell élvezni az életet, nem olyan vénségként, mint a házsártos anyja.
2020. okt. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/154 anonim ***** válasza:
66%

Buszbérletét nem fizeti a cég? Kellene egyébként a 86%át a bérletnek.


Tampon betét havi 4000???


Életbiztosítást érdemes átnézni, mert nekem elég magas kifizetési összegek vannak mindenre a szúnyogcsípéstől kezdve a halálig és csak 2180 ft/ hó...


10-20 ezer nem a világ vége amit adnod kell neki, de nézzen másik munkahelyet mindenképpen.

2020. okt. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/154 anonim ***** válasza:
18%

63as..csakhogy nem a csaj hanem anyuci fizeti az életbiztosítást...ami igen is luxus, ha csóró az ember...


És aki többről álmodik, az tanul, nem a szüleinek tartja a markát.

Ha meg te minden más betéttől viszketsz ott lent, menj orvoshoz mert igen csak kóros...


Csak ismételni tudom, akinek ilyen kevés a pénze, az nem vesz netet a telefonjára, mert gondolom az albérletben van neki.


Ha nincs pénzem meghúzom a nadrágszíjat nem verem el felesleges dologra azt a keveset ami van.

2020. okt. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/154 anonim ***** válasza:
71%

Betet,tampon havi 4ezer? Wtf? En ezt havi szinten 1500 ftbol megoldom.


Amugy ha tudnek, akkor havi szinten utalnek neki xx osszeget.

2020. okt. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/154 anonim ***** válasza:
64%
És ha anyuka is 130at keres csak?
2020. okt. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/154 anonim ***** válasza:
72%

71"

Szerintem mindenki szépen leírta, hogy amennyiben megengedheti magának az anyuka. Ennyit erről.

A másik meg, te hol látod xy kommentelő, hogy anyuka fizetné a biztosítást?

2020. okt. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!