Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tízenéves fiúk! Mennyit...

Tízenéves fiúk! Mennyit vagytok meztelenek mások előtt? Szüleitek sokat látnak meztelenül? Ha igen miért?

Figyelt kérdés
2020. okt. 7. 17:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Zuhanyzáskor a suliban, uszodában, edzés után, vagy szaunában szoktam mások előtt meztelen lenni. A szüleim nem nagyon látnak meztelenül, csak ha síelni megyünk és ott van szauna akkor.
2020. okt. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Csak zuhanyzás közben(egyértelműen),mások nem szoktak meztelenül látni, pláne nem a szüleim.
2020. okt. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
Ugyanúgy mint előző. Csak zuhanyzás közben vagyok és mások előtt soha. Szüleim előtt se. Mások előtt végképp nem.
2020. okt. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
74%
Én anyaként írok: nálunk teljesen rendben van a meztelenkedés. Szóval relatíve sokat látom így a kamasz gyerkőceimet.
2020. okt. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%

Nálunk a családban nincs meztelenkedés.

Nem járkálunk be a fürdőbe, ha valaki fürdik és nem járkálunk egymás előtt meztelenül. Nem szeretném látni anyám-apám nemi szerveit.

Ezt tartom normálisnak, holott sosem volt kimondva.

Ez nem azt jelenti, hogy fehérneműben sem lehet átmenni az előszobán, vagy bárki öngyilkos lesz, ha véletlenül meglát valamit.

Uszodában, kórházban stb. zuhanyozáskor, öltözéskor nem érdekel, de ha tudnám, hogy a szomszéd belát a lakásomba, biztos, hogy olyan függönyt tennék, amin nem lát át.

2020. okt. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%
Edzés meg tesi után, ha zuhanyzom, és uszodában.Otthon napi szinten látnak, nagyon elkerülni sem tudom, de nem zavar.
2020. okt. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%
Én semennyire.
2020. okt. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
88%

edzés után, strandon öltözőben, ilyen helyeken haverjaimmal rendszeresen látjuk egymást, meg néha egy -két idegen lát, vagy oszt kiránduláskor osztálytársakkal.

de család előtt sose vok teljesen meztelen, max. boxer van rajtam, vagy egy rövidgatya.

2020. okt. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
74%
Fociedzések után mindig. Már minden csapattársam látta zuhanyzás közben. Állva is.
2020. nov. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
88%
Ez a perverz folyton a szülő-gyerek meztelenkedésről kérdez.
2020. dec. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!