Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A 14 éves fiam valószínüleg...

A 14 éves fiam valószínüleg meleg, beszeljek erről vele?

Figyelt kérdés
A többségben lány barátai vannak/voltak. Amikor ovis volt néha mondta hogy ő nem szereti a lányokat és soha nem lesz barátnője vagy felesége. Én mindig láttam hogy más csak nem tudtam hogy mibe amíg az elöbb említett dolgokat el nem kezdte mondani oviba. Az iskolában is legfőképpen csak lány barátai voltak. 14 éves és egy ideje már kamaszodik de sose mondta még hogy tetszik neki egy lány. Beszéltem pár anyukával akinek hasonló korú fiú gyereke van és van amelyiknek a fiának már barátnője van, van olyan amelyiknek a fia csak beszélni szokott arról hogy tetszik neki egy lány. De nem is arról van szó hogy egy lánynak sem kell mert már mondta hogy van olyan lány akinek tetszik de mindig ha megkérdeztem hogy neki tetszik-e a lány akkor az a válasza egy határozott nem volt. A férjem és én is úgy vagyunk vele hogy mindegy hogy kivel szeretne lenni csak legyen boldog. De én meg nagyon kíváncsi vagyok és szeretném megtudni hogy akkor mi van vele ilyen téren de mégsem kérdezhetem meg tőle hogy meleg. Azt tudja hogy mi alapvetően elfogadók vagyunk a mássággal. De lehet hogy tényleg bészélnem kéne vele?

2020. okt. 11. 15:11
1 2 3 4 5 6 7
 21/70 anonim ***** válasza:
100%
Úgy is kiderül majd, ha az. 14 évesen miért erőlteted? Akiknek ilyenkor “barátnőjük” van, el tudom képzelni milyen “kapcsolat” lehet az. Ha majd ő akar róla beszélni, akkor fog, te pedig legyél elfogadó.
2020. okt. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/70 anonim ***** válasza:
100%

Az elmondottak alapján pont annyi esélye van arra hogy meleg mint bárki másnak.

Az hogy lányokkal jobban barátkozik mint fiúkkal érthető, és sem a fiúkkal barétkoztam, mert a foci nem izgatott.

Óvodában meg sokan fújjolnak a lányokra.

2020. okt. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/70 anonim ***** válasza:
100%
21 évesen lett elsőnek pasim, soha nem beszéltem otthon fiúkról, ha kérdezték is, azt mondtam nem érdekelnek. 18 évesen apám már pedzegette, hogy miért nincs barátom, 20 évesen már össze akart boronálni valakivel. Krva s-ar érzés volt. Nem, nem lettem leszbikus, és a te fiadnak se nyomd le ezt a torkán. Majd eldönti, majd még alakul.
2020. okt. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/70 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, 14 évesen még azt se szeretik sokan, ha ellenkező nemű gyerek mellé ültetem őket az iskolában, olyan kis szegyellosek még! Hagyd őt békén!
2020. okt. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/70 anonim válasza:
100%
Én is azt mondanám hogy nem tetszik..talán akkor békén hagynak
2020. okt. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/70 anonim ***** válasza:
1%
Hát másmilyen lesz a menyetek, mint azt terveztétek. Nem sokkal, csak borostás lesz a menyasszony. XD
2020. okt. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/70 anonim ***** válasza:
61%

Szia, én 25 éves meleg férfi vagyok. Igazából nálam pont ugyanígy kezdődött: csak lány barátaim voltak. Ez általában arra mutat, hogy valószínűleg meleg lesz. (Őszintén, a környezetemben azok, akik hozzám hasonlóan kizárólag lányokkal barátkoztak, szintén melegek lettek).

Fontos, hogy ebben a korban még ne tedd fel neki ezeket a kérdéseket. Nagyjából 17 éves koromig én is próbáltam magam meggyőzni, hogy a lányok tetszenek, és felháborodva vágtam rá a NEM-et, mikor valaki rákérdezett, hogy nem a fiúk tetszenek-e.

Elég nehéz időszak előtt áll, nehéz lesz valószínűleg elfogadnia, és megemésztenie a dolgokat. Amit tehetsz az tényleg az, hogy érezteted felé, hogy mennyire szereted, esetleg majd 2-3 év múlva elejthetsz néhány megjegyzést, mondjuk "xy nem meleg szerinted? Nagyon aranyos fiú, és szerintem nincs baj azzal, ha a fiúkat szereti" vagy "jajj milyen jópofa az az xy meleg szereplő abban a sorozatban".


p.s. Örülhet, hogy ilyen rendes szülei vannak :)

2020. okt. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/70 anonim ***** válasza:
92%

27, az öcsém csak lányokkal játszott már a bölcsiben is. Az ok egyszerű, két nővére van, ezt szokta meg.

Most 40 éves, és most is lányokkal játszik :D

2020. okt. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/70 anonim ***** válasza:
13%

Tipikusan egy mérgező szülő lehetsz kérdező.

Szegény GYEREK (érteed..gyerek)

2020. okt. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/70 anonim ***** válasza:
100%

Én is mindig azt mondtam kiskoromban, hogy nem lesz feleségem, ha megkérdezték tetszik-e egy lány, 18 éves koromig élből nemet mondtam, közben meg addigra volt több csajom is, csak cikinek éreztem elmondani otthon. Szóval full heteró vagyok. Az én kisfiam elsős, ő is azt mondta neki nem kellesz barátnő, aztán most meg "szerelmes" egy kislányba az osztályból a lelkem :) Kézen fogva járkáltak a minap a kis cukik. :)

Ergo ettől még nem lesz meleg, ráfogni meg tényleg nem egészséges, de írtad is, hogy nem teszel ilyet.

2020. okt. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!