Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A 14 éves fiam valószínüleg...

A 14 éves fiam valószínüleg meleg, beszeljek erről vele?

Figyelt kérdés
A többségben lány barátai vannak/voltak. Amikor ovis volt néha mondta hogy ő nem szereti a lányokat és soha nem lesz barátnője vagy felesége. Én mindig láttam hogy más csak nem tudtam hogy mibe amíg az elöbb említett dolgokat el nem kezdte mondani oviba. Az iskolában is legfőképpen csak lány barátai voltak. 14 éves és egy ideje már kamaszodik de sose mondta még hogy tetszik neki egy lány. Beszéltem pár anyukával akinek hasonló korú fiú gyereke van és van amelyiknek a fiának már barátnője van, van olyan amelyiknek a fia csak beszélni szokott arról hogy tetszik neki egy lány. De nem is arról van szó hogy egy lánynak sem kell mert már mondta hogy van olyan lány akinek tetszik de mindig ha megkérdeztem hogy neki tetszik-e a lány akkor az a válasza egy határozott nem volt. A férjem és én is úgy vagyunk vele hogy mindegy hogy kivel szeretne lenni csak legyen boldog. De én meg nagyon kíváncsi vagyok és szeretném megtudni hogy akkor mi van vele ilyen téren de mégsem kérdezhetem meg tőle hogy meleg. Azt tudja hogy mi alapvetően elfogadók vagyunk a mássággal. De lehet hogy tényleg bészélnem kéne vele?

2020. okt. 11. 15:11
1 2 3 4 5 6 7
 31/70 anonim ***** válasza:
40%

27# már elkönyvelted a szerencsétlen 14 éves gyereket bzinak mert te is az vagy?

Normális vagy te?

2020. okt. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/70 anonim ***** válasza:
77%

Nem kell próbálkozni semmivel, akár meleg, akár nem, ne eröltes rá semmit, ne kompenzálj túl melegeskedő megjegyzésekkel.

Ha hetero, akor az, idővel kiderül, ha meleg, akkor meleg, idővel az is kiderül majd.

Ha meleg akkor és kiderül vagy elmondja, elég ha akkor biztosítod róla hogy nem zavar.


Ha a 27-es válaszoló szerint elkezdesz direktbe meleg karakterekre jófejségeket mondani, érezni fogja az eröltetett szándékot, és bármilyen szexualitású is, frusztrálni fogja.

2020. okt. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/70 A kérdező kommentje:
Tudom hogy az még nem egy nagy indok hogy azt mondja hogy egy lány se tetszik neki. Meg nem bombázom folyton az ilyen kérdésekkel. Egyebkent lehet hülyeség de nekem meg van egy ilyen megérzésem. Érzem hogy ő más mint a többi meg az érdeklődési köre is teljesen más mint a nagy átlagnak.
2020. okt. 11. 19:21
 34/70 anonim ***** válasza:
81%

Kérdező, hidd el semmit nem jelent a megérzésed.

Ha annyi 20ezrest kaptam bolna ahányszor anyám azt hitte meleg vagyok rég.... hát sokkal gazdagabb lennék. 😂😂😂

2020. okt. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/70 anonim ***** válasza:
58%
Szegény gyerek..hagyd békén szerencsétlent a hülye megérzéseiddel
2020. okt. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/70 anonim ***** válasza:
44%

"lehet hülyeség de nekem meg van egy ilyen megérzésem"

Igen, hülyeség. Minden - főleg egygyerekes, az vagy? - szülő azt hiszi, hogy az ő gyereke különleges, pedig csak egy a sok közül nagyon sok tekintetben (miközben persze mindegyik más, sőt, a maga módján különleges, de szóval... értitek...).

2020. okt. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/70 anonim ***** válasza:
22%

31-nek igen, normális vagyok, köszi.


Nem, nem könyveltem el, azt mondtam, hogy elég nagy az esély rá, hogy az, ugyanis így szokott kezdődni. (A ma felnőtt bzik is voltak 14 éves gyerekek)


Egyébként nevetséges, hogy a legtöbben úgy nyugtatják a kérdezőt, mintha minimum azt kérdezte volna, hogy vajon rákos lehet-e a gyereke...

Félreértés ne essék, bzinak lenni sem móka és kacagás, elég csak elolvasni itt pár kommentet.

2020. okt. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/70 anonim ***** válasza:
80%

#37 nem igazán láttam itt melegellenes hozzászólást.

Ne fesd az ördögöt a falra.

2020. okt. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/70 anonim ***** válasza:
100%

37#

"azt mondtam, hogy elég nagy az esély rá, hogy az, ugyanis így szokott kezdődni".


Értem,tehát amelyik fiúgyerek 14 évesen még nem villant nyílvánosan egy kiscsajt de főleg nem beszél róla az várhatóan meleg lesz vagy már az is

Akkor mégegyszer:te normális te vagy bszki?

Magadból indulsz ki?

2020. okt. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/70 anonim ***** válasza:
87%

"Érzem hogy ő más mint a többi meg az érdeklődési köre is teljesen más mint a nagy átlagnak."


Milyen érdeklődési kör? Nem szeret focizni?


Képzeld, én utalok focizni (mondjuk más sportot sem kedvelek) és lám,nem vagyok meleg.

2020. okt. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!