Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A 14 éves fiam valószínüleg...

A 14 éves fiam valószínüleg meleg, beszeljek erről vele?

Figyelt kérdés
A többségben lány barátai vannak/voltak. Amikor ovis volt néha mondta hogy ő nem szereti a lányokat és soha nem lesz barátnője vagy felesége. Én mindig láttam hogy más csak nem tudtam hogy mibe amíg az elöbb említett dolgokat el nem kezdte mondani oviba. Az iskolában is legfőképpen csak lány barátai voltak. 14 éves és egy ideje már kamaszodik de sose mondta még hogy tetszik neki egy lány. Beszéltem pár anyukával akinek hasonló korú fiú gyereke van és van amelyiknek a fiának már barátnője van, van olyan amelyiknek a fia csak beszélni szokott arról hogy tetszik neki egy lány. De nem is arról van szó hogy egy lánynak sem kell mert már mondta hogy van olyan lány akinek tetszik de mindig ha megkérdeztem hogy neki tetszik-e a lány akkor az a válasza egy határozott nem volt. A férjem és én is úgy vagyunk vele hogy mindegy hogy kivel szeretne lenni csak legyen boldog. De én meg nagyon kíváncsi vagyok és szeretném megtudni hogy akkor mi van vele ilyen téren de mégsem kérdezhetem meg tőle hogy meleg. Azt tudja hogy mi alapvetően elfogadók vagyunk a mássággal. De lehet hogy tényleg bészélnem kéne vele?

2020. okt. 11. 15:11
1 2 3 4 5 6 7
 51/70 anonim ***** válasza:
63%

Igenis kell hallgatni az anyai ösztönre meg a megérzésre. Amikor elmondtam édesanyámnak 18 évesen, ő már rég tudta. Én nem bántam volna amúgy ha korábban szóbahozza mert én elég biztos voltam magamban olyan 12-13 éves koromtól kezdve, csak féltem elmondani.

Amúgy a legrosszabb amit tehetsz ha tényleg meleg (vagy bi vagy aszex vagy egy csomó más lehet) hogy kérdezgeted a lányokról. Ezzel csak azt erősíted benne hogy nem normális. Ha muszáj kíváncsiskodnod (nem muszáj) akkor kérdezd semlegesen, úgy hogy “tetszik-e valaki?” “Ha majd lesz valaki...”

És nem kell forszírozni a meleg témát, egyszer-egyszer ha szóbakerül mert látjátok pont a tv-ben, vagy közbeszéd tárgya mint most a mesekönyv, lehet beszélni róla hogy tudja a véleményeteket de ennyi.

Ha meg hetero, ártani nem fogtok neki a toleranciával.

22F

2020. okt. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/70 A kérdező kommentje:

#40

Ő tényleg kilóg a sorból.

Pl a stílusa. Punk keverve egy csipetnyi emoval és a sájat maga. Vannak rózsaszín/rózsaszínes ruhái is meg rózsaszín-fekete meg ilyenek, és itt tényleg az erőteljes pinkre gondolok mint pl.raspberry pink vagy ilyenek. Nem ebből áll a ruhatára de vannak ilyen színű ruhái. Meg nem tudom mennyire számít de a kedvenc enekeséről (aki egy pánszex fiú) van 300-350 képe a telfonjába és sokszor beszél róla meg szerintem rá akar hasonlítani sőt biztos. Meg ő a háttérképe is. Még mielött valaki azt hinné nem, nem kutakodtam a telefonjába ezeket ő mondta el. Meg amíg az osztályába a fiúk kőművesnek, fazekasnak, építesznek mennek továbbtanulni ő meg filművészeti suliba szeretne továbbtanulni.

Ezekkel a dolgokkal nincs bajam de szerintem a 14 éves fiúk nagyrésze nem csinálja ezt. Egyébként jó kapcsolatunk nagyon sok dolgot el szokott mondani. Meg mondom (inkabb írom) hogy nem gyakori ez a barátnő/lány téma csak ritkán szoktam megkérdezni hogy tetszik e neki valaki.

2020. okt. 12. 21:40
 53/70 anonim ***** válasza:
49%

"amíg az osztályába a fiúk kőművesnek, fazekasnak, építesznek mennek továbbtanulni ő meg filművészeti suliba szeretne továbbtanulni.

Ezekkel a dolgokkal nincs bajam de szerintem a 14 éves fiúk nagyrésze nem csinálja ezt."

Olyan fiúkat már tanítottam párat, aki a filmmuveszet iránt erdeklodott, olyat viszont egyet se, aki fazekasnak készült volna. Nem olyan különleges ez. Az se, hogy a kedvenc énekese a példaképe.

Mellesleg az apja merre jár? Van a közelében hus-ver ferfiember is, vagy főleg csak te ezzel a raspberry pinkes szokincseddel?

2020. okt. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/70 A kérdező kommentje:
Az férjem este szokott hazaerni de amúgy hetvégente sokat foglalkozik a fiával.
2020. okt. 12. 22:03
 55/70 anonim ***** válasza:
60%
Gyerek még, hagyd őt ezzel, tényleg.
2020. okt. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/70 anonim ***** válasza:
78%

Ez még mindig nem okértem hogy melegneg nézd, (nem mintha gond lenne ha meleg lenne).

Én nem vagyok meleg, de imádtam az én kicsi pónis fanartokat, eszméletlen klassz színviláguk van, a saját fényképező gépemet is punkos stílusban unikornisosra díszítettem.

Művész vagyok és a nőügyeimet sosem osztottam meg a szüleimmel amíg kellően komoly nem volt egy kapcsolat.


Az anyai megérzés semmit nem ér, nem hibáztatom anyámat érte, de mindig azzal jön, hogy tuti b'zi vagyok.

2020. okt. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/70 anonim ***** válasza:
53%
Ezt beképzrled! Hagyd már szegény gyereket. Nem meleg. 2 év múlva meg repper lesz. Ilyen ez.
2020. okt. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/70 anonim ***** válasza:
Nah azért megvan az esély rá hogy meleg, de nem több mint más embernél.
2020. okt. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/70 anonim ***** válasza:
50%

Akkor?

Ki előtt nyíljon meg a gyerek (ha meg kell neki egyáltalán 14 évesen)?

Anyu előtt aki mindenáron próbál fogást találni rajta itt a gyakorin vagy apu előtt aki igazából hétvégente foglalkozik vele mert hétköznap nem ér rá...

Van baj,de inkább veletek szülőkkel

2020. okt. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/70 anonim ***** válasza:
79%

És amikor a tinik körében évvekkel ezelőtt csak a punk, emo stílus volt a divat?? Akkor is a fiúk mind melegek voltak? Kétlem.

Egyébként ettől függetlenül BÁRMI lehet a kölyök, de most nem érdemes ezzel foglalkozni. Mi nem tudjuk kitalálni, hogy meleg vagy sem. Ha te rá is jönnél, nehogy rá kérdezz. Még csak most fedezi fel önmagát. Valszeg 4 év múlva majd rá sem lehet majd ismerni. Azzal, hogy rákérdezel, és közösen megállapítotok valamit, azzal csak beskatulyázzátok, és nem engeditek, hogy szabadon fedezze fel magát. Mert mi ban, ha biszex, de még ő sem tudja. Te rákérdezel, hogy meleg-e, ő elgondolkodik, azt mondja valószínűleg, és ezután el lesz könyvelve annak. Holott meg lehet, hogy 2 év múlva beállítana egy csajjal. Ebben a korban korai ezeken rágódni. Türelem.

2020. okt. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!