Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Most hálátlan vagyok vagy jól...

Most hálátlan vagyok vagy jól tettem hogy kiálltam az életemért,hàzassàgomért?

Figyelt kérdés

A szüleimet is szeretem de képtelenek elengedni.Több száz kilométerre élek tőlük de igy is befolyásolták a házasságomat,az életemet.

Azt hiszik a házunk àtjàróház,elvárják tőlem és a feleségemtöl is ha velünk vannak az csak róluk szóljuk.20 éves koromban messze jöttem az akkori párommal aki ma már a feleségem.Immár 9 éve.Sokat dolgozott ő is.

Egyik nap munkalehetőséget kaptam és ő szó nélkül jött velem.Otthagyva a szüleit és az életét.

Nagyon jól megvagyunk de a családom miatt rengeteg a veszekedés és félő h teljesen rámegyünk.

A szüleim mindenröl faggatnak telefonon hol voltunk,mit csinàltunk,dolgoztunk e a héten,mikor leszünk szabadon,ha a városban voltunk mit vettünk stb...

Már elértük azt h titkolózunk mert óvoda ami megy nàluk.

Van h ideköltöznek 1 hétre.A feleségem eléggé kivan ilyenkor.

A szüleim elvárják hogy vigyem őket kirándulni,vásárolni ilyenkor.Pedig van autó de igy nekik kényelmesebb.A feleségem szeretik,bár ha nemet mond az nem tetszik nekik.Egy kicsit pofátlanok is mert anyám kéregeti a dolgainkat.

Apám elvárja h sör legyen aztan elvan a tévé előtt.

Volt h azt mondtuk hogy nekünk nem jó a látogatás,erre megjelentek h Meglepetés ja egyébként 1 hétre jöttek.

Sosem akartam megbántani őket de őrlődtem hogy mit csináljak.

A házasságom romokban,a szüleim boldogok voltak hiszen minden úgy volt ahogy ők elképzelték.

A feleségem nem birta tovább,azt mondta elvál ha nem húzunk hatàrokat.

Majd mintha a szüleim érezték volna bejelentették h megint jönnének 1 hétre.

Ott el durrantam hagytam h jöjjenek majd leültem velük beszélni.

Semmi rosszat nem mondtam csak annyit h felnőttem és van 1 èletem,házasságom vágyom saját családra.

És nem jó ez igy h jönnek mennek,elvárják h kiszolgáljuk őket.Van autójuk,de apám mindig iszik,vezetni igy nem tud anyám meg nem akar.

Igy maradok én aki megoldja a dolgaikat.Csak annyit kértem h az 1 hét túl sok,túl sűrű ,1-2 szer pár nap bőven elegendő mi is szoktuk őket látogatni.


Most szarul érzem magam,a bátyám tegnap felhivott h hàlátlan vagyok és kivannak bukva a szüleim,mert fáj nekik.

Lelkiismeret furdalásom van.de én is nehezen birtam.


Jogosan sértődtek meg?


2020. okt. 13. 12:06
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
98%
Azt tetted amit kellett volna már régen.
2020. okt. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
96%

Már nagyon rég meg kellett volna húznod a határaid a szüleiddel szemben, elfogadhatatlan, ahogy viselkednek. Vagy felnősz végre és teljesen elvágod a köldökzsinórt, vállalva a sértődést és a konfiktust, vagy tényleg tönkreteszed az életed és a házasságod.

A szüleid azt is megérdemelnék, ha soha többet nem látnának.

2020. okt. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
92%
Jesszus, dehogyis, nagyon jól tetted. Majd megbekelnek, ha pedig mégse, akkor se tudsz mit tenni... amit csináltak, az bőven túl volt az egészséges és korrekt határon, ha ezt nem értik meg, az nem a te bajod. Próbálj meg túllépni rajta és maradj nyitott, de ne keresd a társaságukat, ha bezárkóznak eleinte. Úgyse bírják sokáig, beallnak majd erre az 1-2 napra, a megjegyzéseket meg valószínűleg örökké kapni fogjatok, de ne törjön meg titeket.
2020. okt. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
96%
Már nagyon régen meg kellett volna húzni a határokat. A feleséged egy angyal, hogy ezt eddig tűrte.
2020. okt. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
92%
Ne legyel pu.nci. Azt tetted amit kellett. Bűntudat? Ugyanmar, legyel egy kicsit ferfi. Feleseged helyeben en el is hagynalak ha most felhivnad oket bocsanatot kerni. En havonta egyszer engednem hogy MAX EGY NAPOT ott aludjanak. Es ennyi. Ez egy normalis külön élés lenne.
2020. okt. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem ez a kerdes mar volt,csak ott a feleseg volt a Kerdezo szerepben!


Nem is ertem ezt! A feleseg helyeben mar reges reg leleptem volna. Te pedig tedd helyre a csaladod, mert egyaltalan nem egeszseges amit csinalnak!

A batyad pedig nyugodtan koltoztesse oda oket magahoz..szolgalja ki oket,legyen teli a huto..es persze taxizzon is nekik!

2020. okt. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Ennek az előzményét követtem...szóval a fèrjed kiállt mellettetek? Mert gondolom nem regelt fel, h vèletlenül feltegye ezt a kérdést...
2020. okt. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
2020. okt. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
72%

Mondd meg a szüleinek hogy csináljanak még egy gyereket ennyi..


Jól tetted hogy kiosztottad őket 👍

2020. okt. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
97%
Igen, ugyanaz, csak más szemszögből. Szép kis gyakoris házaspár. Vagy ugyanaz a kérdező. :)
2020. okt. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!