Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám nagyon jóba lett azzal...

Anyám nagyon jóba lett azzal a személlyel akit utálok. Jogosan haragszok rá ezért?

Figyelt kérdés

Évek óta nem szimpatikus nekem a csaj, és régebben együtt ‘utáltuk’ vagy nem tudom hogy fogalmazzam meg. Szóval egyikőnknek sem volt szimpatikus. Volt anyukámmal 1 éve egy mélypont a kapcsolatunkban, azóta nagyon megváltozott. Azóta kibékültünk de teljesen más lett a kapcsolatunk. Most pedig hallom vissza, hogy mennyi időt tölt azzal a személlyel akit utálok.

Tegyük hozzá a nő elég szépen ki**ott velem annak idején ebből is indult az ellenszenv részemről.

Azért anyámtól nem ezt vártam volna ezek után. De ő ebbe semmi rosszat nem lát..

Jogosan haragszom rá? Annyira elárulva érzem magam...



2020. okt. 15. 12:32
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
62%

Kérdező, én megértelek. Nekem is volt olyan (szintén nő) rokon, aki szemétül viselkedett velem. Anyám tudta, azt is tudta, hogy nem választottam be az életembe, de nem tudok mit tenni. Ennek ellenére elment hozzá jópofizni, amikor nálunk járt (rokon itt lakik a város másik végén).

Én úgy voltam vele, ha minimális lojalitás lett volna az anyámban velem szemben, akkor ezt nem tette volna. (Nagyon rohadék volt ez a rokon, évekig ellenem dolgozott, és ezt anyám tudta.)

Szerintem vegyél vissza anyukáddal való kapcsolatodból. Most egy időre legalábbis.

2020. okt. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
59%

Azzal barátkozik anyud akivel akar.

Nem vetheted a szemére.

2020. okt. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
78%
Anyám is barátkozik a volt matektanárnőmmel, le szarva azt, hogy két évet tönkretett az életemből. Mert hát megváltozott.
2020. okt. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
38%

Talán anyukád rájött, hogy nem lehet utálkozva élni.

Te is követhetnéd. Nem kell jóban lenni neked is azzal a nővel. De azért nem kell utálni se, meg megmondani, hogy ki kivel barátkozhat.

2020. okt. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
71%
A "nem utálja" és az odamegy nyalizni és barátkozni, azért ezek között van pár árnyalat még.
2020. okt. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
54%
Nem. Attól hogy te fújsz valakire, nem várhatod el ezt mástól is. Óvódai szint a kollektív haragszomrád.
2020. okt. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
29%
Nem lehet utálokzva élni. Akkor taposhatok mindenkit aztán kész. Azt se kell mondani bocsi.
2020. okt. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
54%

Bocs,de óvodás ez a viselkedés.

Azzal barátkozik,akivel akar,nem te mondod meg,hogy kivel.

2020. okt. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
86%

Azért az se mindegy, hogy mi volt a lány és közted a konfliktus.

Ha pl. iskolából hazafelé megtámadott, megvert és letépte az aranyláncod, akkor tényleg fura, hogy anyukád barátkozik vele.

De ha ezer éve egyszer ugyanaz a fiú tetszett nektek, akkor az nem olyan, ami miatt utálkozni kell.

2020. okt. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
55%
Én is haragudnek, akárki akármit is mond
2020. okt. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!