Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális ha egy 23 évestől...

Normális ha egy 23 évestől elvárják otthon, hogy időben érjen este haza?!

Figyelt kérdés
Rólam lenne szó. Családom elvárja, hogy ha barátnőmhöz megyek át szórakozni, akkor este 9-re érjek haza. Eddig mindig hazaértem, volt mikor elnéztem az időt és kicsit később olyan negyed tízre értem haza, akkor már a nagyim várt a kapuban, meg anyám 2x hívott és smst írt, hogy hol vagyok. Mikor többször mondtam nekik, hova megyek és még akkor is megkérdezte. Egyszer meg akartuk várni, hogy csendesedjen kicsit az eső, hogy ne kelljen megáznom, de anyám hívott és kérdezte, hol vagy és gyere haza! Akkor még csak este 6 volt és az volt az első mikor átmentem hozzá. Szétáztam. Miért aggódnak ennyire? Azzal magyarázzák, hogy "anyád holnap dolgozik és nagyon aggódik érted". Meg ilyet szólnak, hogy "este 9-ig lehet szabadságod, addig érjél haza!". Miért várnak el ilyesmit egy 23 évestől? Jó, hogy nincs sok barátnőm, mert eléggé ciki lenne, hogy ha elmennénk pl. mekizni este és szólnom kell a csajoknak, hogy "hát bocs csjaok, de este 9-re haza kell érnem, mert anyám nem tud aludni". Ők meg vígan bulizhatnak éjfélig is akár. Már vágyom arra, hogy ne kelljen időre haza érnem. Érdekes mikor keresztanyámmal megyek kirándulni és este 11-re érünk haza, nem aggódnak, mert tudják kivel vagyok. De most miért csinálják ezt, ha elmondtam még azt is hogy merre fele lakik a barátnőm és eleve azzal kezdem, hogy hozzá megyek. Más családja is ilyen és elvárják, hogy időre érjen haza? Mit csináljak? Mert kezdek mérges lenni rájuk. Este élek igazán, és akkor van kedvem szórakozni. De miattuk nem lehet. Van erre valami megoldás? 23L vagyok.

2020. okt. 15. 19:23
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/90 anonim ***** válasza:
43%

Aki egy ajtózajra felébred, az eleve nem alszik jól. Szerintem...

Én úgy alszom, mint a bunda - mászkálnak éjszaka wc-re, vagy késői tanulás miatt a gyerekek, de egyáltalán nem zavar.

2020. okt. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/90 anonim ***** válasza:
100%
71, igen, és mivel nem alszik jól, én pl nem fogom még tovább rontani, mert nem fiatalok és még dolgoznak.
2020. okt. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/90 anonim ***** válasza:
61%
69 aki amúgy sem alszik jól, mert minden sz@rra felébred, az nem csak arra fog felébredni, hogy haza jön a gyerek, hanem arra is ha a párja mocorog, esetleg wc-re megy, meg az utca zajra. Gondolom a párját is b@szogatja,hogy ne menjen wc-re, aki rosszul alszik használjon füldugót. Nehogy már csak a gyereken kelljen elverni a saját alvás zavarát.
2020. okt. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/90 anonim ***** válasza:
43%

Ki az a hülye, aki lemínuszolja a 71-73-at...?


ROTLFMAO

2020. okt. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/90 anonim ***** válasza:
88%
73-at én írtam, nem tudom ki az a f@sz aki lepontozza, de gondolom olyan beállítottságú ő is, hogy ha ő alszik akkor álljon meg az élet, mindenkinek legyen kuss mert ő rossz alvó... Barom
2020. okt. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/90 anonim ***** válasza:
48%

A 71-et meg én írtam (meg a 74-et is) - egy puszta ténymegállapítás volt. Az, hogy én jól alszom.


Tényleg nem értem a trollokat, hogy ebben mi a negatív... :-DDDD

2020. okt. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/90 anonim ***** válasza:
68%
Költözz ide... :D Addig maradsz fent vagy kint vagy barátnőnél, amíg akarsz. :D
2020. okt. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/90 A kérdező kommentje:

természetesen fizetek otthon a rezsibe, kajába stb.

úgy néz ki kezd megoldódni, mert megkérdeztem mi van ha esetleg 10-re érnék haza? Azt mondták jó csak szóljak, akkor mikor kb. Szerintem meg lehet velük beszélni mégis. Néha olyan érthetetlenek. Köszi amúgya sok választ. Nem gondoltam volna, hogy így felrobban :D...de tényleg ez van nalam...

2020. okt. 16. 13:44
 79/90 anonim ***** válasza:
94%

Ezzel csak elodázod a valódi megoldást.


Persze ha hetente 1 órával megtoldod, úgy már jó lehet... :)))

2020. okt. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/90 A kérdező kommentje:
mindig megtoldom azt majd csak ráeszmélnek,hogy nem jó amit csinálnak.
2020. okt. 16. 14:16
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!