Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Csak azt veszi észre a szülő...

Csak azt veszi észre a szülő ha a fia meleg, vagy azt is ha a lánya az?

Figyelt kérdés

Mindenhol csak azt hallottam eddig, hogy egy anya megérzi, ha a fia meleg és már azelőtt tudja mielőtt a fia tudná vagy bevallaná. De ez a lány gyerekeknél is igaz? Tegyük fel, hogy külsőleg nem látszik rajta, ahogy a fiúkon sem feltételnül kell látszódnia ahhoz, hogy az anyjuk rájöjjön. Ha mondjuk egy csajos csajról van szó, hosszú a haja, szeret csinoskodni arról is meg tudja érezni egy szülő, ha leszbikus vagy biszex?

Mert én azt hallottam, hogy ha fiú gyerekről van szó, aki fiús, sportol meg nincsen semmi nőies vonása, nála is megérezheti az anya ha meleg, persze ha szoros a kapcsolatotuk.


De ez egy (csajos) lánynál is így működik vagy náluk nehezebb megállapítani? Egyáltalán miből jönnek rá a szülők ha a gyerek nem mondja el?


2020. okt. 15. 21:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem egy leszbin sokkal nehezebb észrevenni.

Ismerősi körömet nézve (bár egyáltalán nem releváns mindenkire) fiusabbak a leszbikus lányok. De persze sok hetero lány is fiús, szóval ebből még nem következtet senki arra sztem.

És ugye itt a másik csoport is, akik nem is fiusak egyáltalán...


Egyébként szerintem talán onnan lehet észrevenni, hogy nem érdeklik a fiúk tiniként..de arra meg azt lehet rafogni, H későn érő típus/nem szereti a szüleivel ezeket megosztani stb stb.

2020. okt. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
23%
Engem szimplán buz inak néznek páran csak mert nincsőm. És hát azért nincs mert csúnya vékony vagyok. Igaz szüleimtől nem hallotam de lehet ők is azthiszik
2020. okt. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Szuper...akkor ez megint csak a fiúkkal történik, ők ebbe is szerencsésebbek hogy anélkül is rájönnek otthon hogy bármit mondana, vagy, anélkül is, hogy csajos lenne. Egy lánynak ki kell mondania, vagy túlságosan fiúsnak lennie (rövid haj, fiús ruhák), hogy rájöjjenek. Egy lánynál ezek szerint nincs az, hogy továbbra is lányos csaj és mégis tudják a szülők, bezzeg egy fiú maradhat fiús és úgy is rájöhetnek ha meleg :(


Persze tudom, hogy ez sem igaz minden esetre, nem mindig jönnek rá a szülők, de legtöbbször igen, a fiúknak ebből az okból is könnyebb melegnek lenniük, hogy legtöbb esetben szavak nélkül tudják a szüleik :(

2020. okt. 15. 22:22
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Te most egy lány vagy és meleg ? Jól értem?
2020. okt. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon sokan tévesen összemossák a melegséget a transzneműséggel. Attól, hogy egy fiú meleg, még nem feltétlenül lesznek nőies tulajdonságai vagy érdeklődési területei. Ugyanígy attól, hogy egy lány leszbikus, nem feltétlenül viselkedik fiúsan.
2020. okt. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező bi vagy leszbi.4-és kommentelőnek.
2020. okt. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem figyeltél a kérdésre ..
2020. okt. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Biszex vagyok, aki jobban hajlik a lányok felé mint a fiúk felé.
2020. okt. 15. 22:50
 9/16 anonim ***** válasza:
18%
Én szeretlek téged mindörökké ha más nem is <3 úgy ahogy akarod. Képzelj oda bármikor
2020. okt. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha nagyon nem akarod magadtól bevallani, mert félsz a reakciótól, akkor addig ne is mondd, amíg nem lesz egy komoly kapcsolatod. Ki tudja, lehet aztán csak fiúval jössz össze. Ha meg mégis lánnyal, ami komoly, akkor majd talán érettebb is leszel, és jól elő tudod adni otthon.
2020. okt. 16. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!