Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális, ha a szüleim nem...

Normális, ha a szüleim nem engedik meg, hogy arra költsem a diákmunkából megkeresett pénzem amire szeretném?

Figyelt kérdés
Pirotechnikára költenék. Másra nem igazán tudnám, mindenem megvan. Most mondhatjátok, hogy nincs rá szükségem, de van. Gondolj csak bele: Szeretsz például íjászkodni, van egy 200 ezer forintos íj amit szeretnél, de ők nem engednék meg. Na nekem ugyan ilyen a pirotechnika. Ez úgymond egy szenvedély nekem, amitől boldog leszek. 1 havi keresetem menne rá (180 ezer forint)

2020. okt. 17. 18:50
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/79 anonim ***** válasza:
80%
50#, ez nekem is eszembe jutott. csak nehogy bepisiljen a gyújtogatástól..
2020. okt. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/79 anonim ***** válasza:
82%

Édesem, ha rosszkor robban fel leröpül pár ujjad, legrosszabb esetben egy barátod sérül és egész életedben te leszel a felelős, egy visszacsinálhatatlan sérülésért.

Ha megsérülsz te vagy haverod, ha tűz lesz belőle és ez kárt okoz, ha csak szimplán rajtakap pár rendőr és emiatt bírságot kapsz szerinted ki lesz a felelős?

A szüleid lesznek, mert kiskorú vagy és fizethetnek nem kis pénzt jobb esetben csak bírságra, rosszabb esetben bírságra, pereskedésre és ha más sérül akkor kártérítést is fizethetnek ezek mellé mindeközben akár évekig járhatnak pereskedni, hogy téged kihúzzanak a szarból, mindezt azért, mert a fiúk egy idióta...

2020. okt. 18. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/79 anonim ***** válasza:
79%

Ez de nagyon szánalmas.


Vered a mezőn a petárdákra? Ah, annyi jó ember meghal, az ilyenek meg itt maradnak.

2020. okt. 18. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/79 anonim ***** válasza:
54%
Hallod kezet foghatsz a bbiciklis sráccal...
2020. okt. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/79 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem is kamu a kérdés, de azért leírom, hogy a tűzijáték minden említett negatívuma mellett még baromi környezetszennyező is. Mérgező nehézfémek, perklorát, ami pajzsmirigy betegséget okoz, szálló por, ózon és rengeteg széndioxid. Nem éri meg.
2020. okt. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/79 A kérdező kommentje:
Mi közötök hozzá, hogy én mit csinálok, és hogy kivel? A kérdésre válaszoljatok!
2020. okt. 18. 10:19
 57/79 anonim ***** válasza:
77%

arra válaszoltunk.

igen. normális, ha a szüleid nem engedik meg, hogy arra költsed a diákmunkából megkeresett pénzed amire szeretnéd

2020. okt. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/79 anonim ***** válasza:
78%
Arra válaszolok: igen. Mégpedig azért, mert kis hülye vagy még.
2020. okt. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/79 anonim ***** válasza:
77%
58#, és ahogy olvasgatom, ez mostanában nem lesz jobb..
2020. okt. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/79 anonim ***** válasza:
68%

56: ha senkinek semmi köze hozzá, akkor miért írod ki nyilvános fórumra a mentális problémáidat...????


Tudod, van az a mondás, hogy aki kiáll a sarokra, ne csodálkozzon, ha qrvának nézik..

Vagy a másik: az a legény, aki állja...

2020. okt. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!