Ez szerintetek normális?

Figyelt kérdés

Anyám és apám 13 éve elváltak. Mindig is rosszban voltak. Viszont az utóbbi időkben a baráti kapcsolatuk megerősödött, amit nem bánok.Viszont most (az előbb) annyit hallottam, hogy nagyon szeretlek, imádlak, kellesz nekem stb, és csókolgatják egymást. (A másik szobában vannak!!) Majd utána bezárkóztak anyám szobájába. Apám beugrott ma estére, nem él velünk nagyon régóta. Undorító (szerintem), hogy ezt előttem, és a 13 éves húgom mellet művelik (én se vagyok sokkal idősebb, 16/L)

Nagyon nagy 'trauma' ez gyerekként.

Közrejátszik, hogy anyám pár nappal ezelőtt még azt mondta, hogy 'így meg úgy utálom apádat'.

Na meg hogy 'apád most hívott, hogy jön. Nem akarom!'

Aztán tessék. Holnap szerintem elbeszélgetek vele, mert ez sajnos nem az első alkalom, hogy halljuk őket.

Nektek mi a véleményetek? Nagyon ideges vagyok.

Bocsi, ha összeszedetlen vagyok, de mostmár nagyon felhúztam magam.



2020. okt. 18. 00:03
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Nem gondolnám undorítónak, hogyha megvárták volna míg elalszunk. Elkezdtünk a húgommal simsezni (tudták, hogy ébren vagyunk) majd utána egyből elkezdték. Legalább várték volna meg, hogy elaludjunk.

Egyébként apukámmal (sajnos) nem valami jó a kapcsolatom. Egy hónapban 1x ha keres, akkor is csak messengeren. Ha meg jön hozzánk, csak a telefonját nyomkodja. Azt is tudom, hogy számtalanszor megcsalta anno anyámat, plusz most is gyakran össze jár nőkkel (kiderült)

Ja, és Tindere is van...

Tudom, hogy nem ránk tartozik, de tizenéves szemmel ezt hallani igen is hátborzongató. Evvel szerintem mindegyik gyerek így van / volt.

2020. okt. 19. 15:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!