Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális, ha az apám a párom...

Normális, ha az apám a párom előtt nyakon puszil?

Figyelt kérdés
Én nagyon kellemetlemül éreztem magam, sőt nem is tudom mit éreztem, mintha a nőiességembe tipostak volna..ez normális az apa részéről? Mit tehetek, ha nekem ez nem fér bele? Amikor ez történt lefagytam meg megaláztam volna apámat a párom meg anyám előtt, ha szólok hogy naa mit csinálsz..de már ilyen hasonló előfordult már de akkor kedvesen szóltam de már kezdd elegem lenni..mit tehetek?

2020. okt. 18. 13:26
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
96%
Számomra a nyak puszi elég intim, és szóltam volna első alkalommal. Nem érdekel, ki látja, hallja.
2020. okt. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
91%
Ez de beteg.
2020. okt. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
90%
Felnőtt nő vagy nem kell már a sejjhajjodba lennie. Mond meg neki nem vagy gyerek hagyja abba.
2020. okt. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
21%

Szólnék.... lehet, hogy nem halkan, hanem üvöltve.


"Ezt hogy képzelted, normális vagy?? Egyébként rohadtul nem érdekel a magyarázatod, az se, hogy az apám vagy, bárkit felpofozok egy ilyenért, megértetted?"

2020. okt. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
93%
Nem kell elpoénkodni! Megmondod, hogy apu, zavar amit csinálsz, ebből a korból már kinőttél, nem baj, ha anyukád is ott van, hátha elbeszélget vele.
2020. okt. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
77%

Nyugodtan pontozzatok le a p.ba, de a cukiskodó korrekt arcok vegyék figyelembe, hogy a kérdező MÁR SZÓLT. Kedvesen. Apuci lesz.rja, kvázi jelölgeti, mint a kutya "a territóriumát" a lány pasija előtt.

Intim területen ér hozzá, kihasználva, hogy a lánya illedelmes, jólnevelt, konfliktuskerülő.

Gyakorlatilag zaklatás amit csinál, ahol kihasználja a jólnevelt fél emiatti védtelenségét.


Remélem én túlzom el, de engem felháborít ebben a formában ilyen előzmények után.

Nem szabad jólneveltségből áldozattá válni.

2020. okt. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
53%
Nem, amúgy szád nincs, hogy szólj?
2020. okt. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
81%

Szólt már... többedik határátlépés volt. De valóban most sem kellett volna némán tűrni, ha vállalhatatlan dolgot tesz, ő égjen, ne az elszenvedője lapítson. Nehéz, ha arra szocializálódunk, hogy jókislányok vagyunk, kedvesek, engedelmesek, finoman célozgatunk ha valami már tűrhetetlen, de hogy direktben beleálljon az ember lánya egy konfliktusba, urambocsá': a szülői tekintély (szeretet, tisztelet, jót akar, stb.) ellen emeljen hangot, az többnyire nem elfogadott, és hálátlannak bélyegeznek érte, valamint legyen bűntudatod is mellé, minimum - amiért te gondoltál rosszra, holott ő jót akart, neked - leginkább...


A másik embernek járó tisztelet a gyermeket is megilleti, akármilyen kicsi még. És a határok tiszteletben tartása is része ennek.


Nálunk ennek még nincs kultúrája, aki felemeli a hangját, azt bélyegzik meg, hogy hisztizik és túlreagál, stb.


Remélem, fogsz szólni, Kérdező.

Jogod van hozzá, hogy csak az érjen hozzád - pláne intim helyen - akinek te megengedted.

Nem vagy rossz ember, ha jelzed, ha valami zavar téged. Teljesen normális reakció kellene, hogy legyen, gondolom van oka, hogy nem ez volt a reakciód.

2020. okt. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
72%
Ja, nem olvastam el rendesen. Akkor viszont sajnos erélyesebben kell, lökd el, először finoman aztán határozottabban.
2020. okt. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
8%
Szólja anyádnak, hogy apád perverz lett, a nyakadon csókolgat, csináljon valamit, vagy te csinálsz botrányt a következőnél. Ne finomkodj, mert a disznó legközelebb a bugyidba fog nyúlni.
2020. okt. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!