Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért van az, hogy anyám nem...

Miért van az, hogy anyám nem tudja elfogadni, hogy rosszul vagyok és beteg vagyok?

Figyelt kérdés

Már egy hete ki sem tudtam kelni az ágyból, nem tudok már beszélni se, nem jön ki hang a torkomon. Éget, fáj, szúr, minden egyes lélegzetvétel fáj. Szédülök, hányingerem van és mgé az orrom is folyik.


De csakazért is beszéltet. Nem tud egy percre sem békénhagyni. Ma reggel is 7-kor beállított, hogy majd ha fel szándékozom kelni jöhetek takarítani a nappaliba.

valamiért nem tudja felfogni, hogy életképtelen vagyok. Szinte.


Alig tudok valamit kinyögni neki, néha meg se tudok szólalni.


Folyamatosan szólítgat. Teát nem kérsz? Banánturmixot nem kérsz? c-vitamint bevetted? D vitamint? Állandóan!!!

Nem tudok beszélni!!!


Miért csinálja ezt?


2020. okt. 20. 12:02
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Segítsaetek kérlek! Mit mondjak neki, hogy elfogadja, hogy rosszul vagyok
2020. okt. 20. 12:03
 2/25 A kérdező kommentje:

Vécére sem tudok kimenni, út közben eltévedek, mert annyira szédülök, egyedül a telefonom van itt az ágyban. Most szedtem össze magam annyira,

hogy el tudjam olvasni mi van kiírva

2020. okt. 20. 12:04
 3/25 anonim ***** válasza:
97%
Hívd fel a háziorvost, ha ő is megállapítja hogy beteg vagy, már csak elhiszi.
2020. okt. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
96%

Háziorvosnak írj levelet, hogy milyen tüneteid vannak és mit csinálj.


Anyáddal nem tudom, mit kezdj, az nem segít rajtad, hogy én nem ilyen vagyok a lányommal.

2020. okt. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
34%

Farkast kiáltó fiú esetének érzem... :)

Ha őszi szünetre is így maradsz, biztos, hogy elhiszi majd, de nehogy csütörtökön délután kezdődjön a varázslatos felépülés! :D

2020. okt. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

De hát egyből a háziorvoshoz mentem. Ő tudott róla először. Baromira fájt a torkom, és köhögtem. Nehéz volt a légvétel. Ő elküldött tesztre és 10 nap karaténra. A tesztem negatív lett, valami más bajom van. egy hete vagyok otthon. Azóta csak rosszabb.

Nem tudom mit kéne megállapítania. Ha én látok egy hörgő, beszélni alig tudó embert aki kapaszkodik miközben sétál én valószínűleg azt fogom feltételezni, hogy valami baja van.

2020. okt. 20. 12:13
 7/25 A kérdező kommentje:
Azt, hogy mikor gyógyulok meg, azt nem én döntöm el.
2020. okt. 20. 12:14
 8/25 anonim ***** válasza:
36%

Ha meg békénhagyna, azt írnád ki, hogy halálos beteg vagy, és anyád le se sz.r...


Hagyjuk már...!

2020. okt. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
93%
Háziorvos oké, hogy nem észlelt koronát. De amikor megvizsgált, nem mondta, hogy azért igenis beteg vagy?
2020. okt. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

10: öhhm. nem, ő nem észlelt kroronát, az a tesztből derült ki, hogy negatív

De mondta, hogy beteg vagyok, maradjak otthon 10 napra. Mondom, a dokihoz eleve úgy mentem, hogy iszonyúan fáj a torkom, és dől a t*kony az orromból.

Itt van az igazolás is.

2020. okt. 20. 12:29
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!