Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért félek a saját anyumtól?

Miért félek a saját anyumtól?

Figyelt kérdés
Miért van az hogyha vele megkell beszélnem valamit akkor tiszta ideg vagyok?Illetve inkább elhallgatom a dolgaimat előtte amikre persze rájön és kikérdezgett az adott dolgokról. Persze tudom,hogy a titkolozás nem vezet sehová de beszélgetni is alig merek vele. Apumnak sokkal hamarabb megnyilok mint anyumnak. Valamiért szorongok ha az édesanyámmal kell leülni beszélgetni pedig soha egyetlen egyszer sem emelt rám kezet viszont tartok valamiért mégis tőle és nem értem még magam se,hogy miért. Fiatal "felnőtt" vagyok de úgy rezketek ha anyum elé kell állnom mint a nyárfa levél.Mit tegyek,hogy legyőzzem a félelmemet és idegesség nélkül tudjak vele komunikálni?Egyébként aranyos és jófej anyukáról van szó de én mégis parázom.😕
2020. okt. 20. 13:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi az a dolog, amit annyira szégyenllsz és elhallgatsz előle? Ha úgy érzed, emiatt elsüllyednél a szégyentől azt tanácsolom, ne kösd az orrára!
2020. okt. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hány éves vagy és milyen nemü?
2020. okt. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálam is így van, apának hamarabb elmondok mindent mert ő toleránsabb és nem ugrik egyből nekem. Még ha nem is egyezik a véleménye akkor is nyugodtan el tudja magyarázni. Míg ha anyumnak akartam elmondani valamit egyből a leb.szást kaptam így én ezért félek neki elmondani bármit is
2020. okt. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!