Ez normális szerintetek?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok és elmentem találkozni a barátaimmal. Lemerült a telefonom így anya nem tudott elérni engem, de tudta hol vagyok és mikor érek haza. Erre valahogy bejelentkezett a Facebookomba (fogalmam sincs hogyan, nem tudja a jelszavamat és a laptopom is zárolva van) és tiltotta az ismerőseim nagy részét, ráadásul elolvasta a létező összes üzeneteimet is.

Mit tudnék ezzel kezdeni? Próbálok vele beszélni erről, de természetesen magának ad igazat és a fejemhez vágja, hogy milyen sok fiú ismerősöm van meg, hogy milyen alakokkal írkálok én. Pedig amúgy semmi köze hozzá szerintem, egyebként is csak ismerősökkel beszélek.

Apa is neki ad igazat, tanácstalan vagyok.



2020. okt. 22. 11:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%
Nem.
2020. okt. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon nem. Ez elég gáz húzás volt.
2020. okt. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
87%

Nem az, semmi joga nincs a magánéletedben turkálni, főleg hogy még rendes oka se volt rá. Változtasd meg a jelszavakat (a facebookosat és a laptopét is), biztos ami biztos.

Jó esetben nincs mit titkolni előle, de akkor sem normális a másik privát üzeneteit elolvasni meg tiltani az ismerőseit. Amúgy meg 19 éves vagy, mégis miért ne beszélgethetnél fiúkkal is. Nem is értem mi baja...

2020. okt. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
96%

Nem igazán értem. Mi köze a két dolognak egymáshoz? Annyira aggódott, hogy elkezdte az ismerőseidet tiltani? Ez eléggé logikátlan.

Nyilván nincs igaza.

De nem hiányzik valami infó a sztoriból? Nekem fura, hogy apukád is egyetért vele.

2020. okt. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
28%

Persze mindig akkor merül le, amikor anyád keresne, amúgy meg 10 másodpercet nem bírtok ki telefonnyomkodás nélkül. Erre mondják, hogy majd megtudod milyen érzés aggódni a gyerekedért.

Nyilván nem a megfelelő módon reagálták le.

2020. okt. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
55%
Érdekes, most órán pont nem merül le a suliban...
2020. okt. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Apa nem velünk él kiskorom óta, de anya mindig megkérdezi mi a véleménye bizonyos dolgokról velem kapcsolatban. Régen volt, hogy nekem adott igazat, de anyát az se érdekelte és vele is elkezdett veszekedni így egy ideje már nem érdekli és mindig azt mondja neki amit hallani akar.


Persze nem csak akkor merül le a telefonom, nagyon rossz az akksi benne sajnos. Én nem az az ember vagyok aki a közösségi oldalakon éli az életét, többet olvasok itthon vagy nézek sorozatot, illetve élnék szociális életet, ha anya nem tiltaná.


Egyébként nem járok már középiskolába, esti okj-n vagyok mellette pedig folyamatosan keresek valami állást, de ebben a városban nincs semmi lehetőségem, munka nélkül pedig nehéz lesz elköltöznöm innen :/ (hatosnak írtam)


Értem én, hogy aggódik, de ha elköltözök is folyamatosan zaklatni fog, vagy akkor már megszűnik az aggódása?

2020. okt. 22. 12:25
 8/21 A kérdező kommentje:

Négyesnek: Bosszúból csinálta, azt hitte direkt kikapcsolom a telefonom, hogy ne tudjon elérni.

Mindenesetre természetesen megváltoztatom mindenhol a jelszót

2020. okt. 22. 12:27
 9/21 anonim ***** válasza:
82%

Nem normális. AMint tudsz, költözz el.

Apukádhoz nem lehetséges átköltöznöd?

Egyébként sem értem az összefüggést: nem tud elérni telefonon, ezért letiltja az FB-ismerőseidet.

?????????????

2020. okt. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
89%

8-ra:

Akkor nem normális.

2020. okt. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!