Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Soha nem fogom magam túl...

Soha nem fogom magam túl tenni ezen?

Figyelt kérdés
Sziasztok, anyu es apu szetmentek nagyon rosszul viselem egyszeruen nincs erom,nagyon faj, foleg az hogy anyut latom szenvedni :( :( ,itt hagyott minket azt mondta nem erdekeljuk ot, nagyon faj szerintetek ez a fajdalom soha nem fog el mulni ? :(((
2020. okt. 23. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

Nem teljesen a kérdésre válasz de örülj neki, hogy úgymond előtte meg jó emlékeid voltak a házasságról.

Én úgy nőttem fel, hogy 18 éves koromig volt egy alkoholista agresszív apám meg egy emiatt ideig tönkrement anyám. Napi szinten ugatás, gyomorideg amiben felnőttem. Én örültem volna ha hamarabb szétmennek és nem kellett volna apámmal lenni.

2020. okt. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Nem kell túldramatizalni. Mindennapos eset, és van amikor sokkal jobb így. Vagy később lesz sokkal jobb. Most nehéz, de így van esélye anyudnak, hogy sokkal boldogabb legyen később valaki olyannal, aki megérdemli őt.
2020. okt. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is váltás már, a feleségétől, de a gyerektől soha.

Elég sokba volt, hogy 2 km-en belül legyünk, és amíg az anyukának nem talált új társat, hetente vagy 3-4 szer fel is mentem hozzájuk.


Apáról nemigen tudnék jót mondani ezért a szövegéért.


El fog múlni, remélem gyorsan! ❣️

2020. okt. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%

Ha nem sírod ki magadból akkor sosem


Max el tudod fojtani de akkor rátelepszik majd az életedre

2020. okt. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Idővel beletörődsz, belefásulsz. Most még nagyon rossz lehet...
2020. okt. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
90%

ezt ma találtam, bemásolom neked.


“Nem lehet felnőni egy házban, ahol a szülők már nem szeretik egymást.

Nem lehet.

Meg lehet nőni, de felnőni nem.”

Anna Gavalda

2020. okt. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!