Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mivel rosszabb, ha a gyerek...

Mivel rosszabb, ha a gyerek két anya/apa mintát lát, mintha csak egyet látna az egyikből?

Figyelt kérdés
Most a kérdésemben arra akarok kilyukadni, hogy miért olyan rossz egyesek szerint, ha egy azonos nemű pár nevel gyereket. Mert ha a szülők elválnak pl és az egyik nem foglalkozik a gyerekkel, akkor az ugyan úgy csak az egyik mintát látja. Akkor mivel rosszabb, ha szintén az egyik mintát látja, de azt kétszer?
2020. okt. 24. 08:58
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
27%

20-as

Ebből mit érzékelsz csak a felmelegedést.

Ami abból adódik mert felszántják a termőföldet és az ezáltal rengeteg szén jut a légtérbe .

Ezt mondjuk nem mondja be a híradó .

2020. okt. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
100%
nem , nem csak a felmelegedést érzékelem. Pl. Kecskemét környékén az utóbbi 4 évben a 20 méter mély kutak kiszáradtak. A 70-80 méteres kutak müködnek, de csükkent a vizhozam.A gyümölcsfákat locsolni!!!! kell diófák az egész országban etegek, egy melegkedvelő légyfajta miatt Ezért lett 5000 Ft a dió kiloja.nem sorolom
2020. okt. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
61%
Semmivel sem rosszabb de egyik sem jó. Viszont két embert nem kenyszerithetsz arra hogy együtt maradjonak ha nem akarnak.
2020. okt. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
0%

Kicsit furcsa a kerdes nem eletszeru. Mert azonos nemu parnal is van a ferfi es a noi szerepu...mar bocsika.

Ha egy atlagos hetero par meg elvalik akkor ujra zalalhatnak vagy altalaban keresnek is part es akkor ket apa ket anya mintat is lathat jo esellyel egy gyerek.

Azonos nemueknel szeritem a gond csak annyi, hogy nem hulye a kisgyerek se es latja a ferfi az anyuka meg a no es mashol meg nem...es ez bezavarhat mint minta. De azert erre nem igazan sok megalapozott kutatas letezik. Sot egy se.

2020. okt. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 Bellatrix:3 ***** válasza:
79%
Kedves utolsó azonos nemű pároknál nagyon kevés esetben van férfi és női szerep...Nem tudom hol olvastad ezt de merő ostobaság a legtöbb esetben mindkét fél a saját nemének megfelelően viselkedik a férfiak férfiasan a nők pedig nőként. Az, meg hogy a háló szobában a négy fal között ki van félül senkire nem tartozik semmilyen esetben sem.
2020. okt. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
85%
Egykeként nekem is bezavart, hogy nekem miért nincs testvérem, amikor mindenkinek született vagy volt idősebb testvére. Igen, a gyerekek kegyetlenek tudnak lenni (jujj nincs testvéred, jujj elváltak a szüleid, jujj te fél roma vagy vagy külföldi, vagy jujj a szüleid azonos neműek).
2020. okt. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
100%
#29: mondjuk én ebből azt a következtetést vonom le, hogy tökmindegy a gyerek szempontjából, mert ha nem ez, akkor majd találnak rajta mást, hogy csúfolják valamiért. Már ha olyan személyiség, aki erre érzékeny.
2020. okt. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem bőven elég, ha a családban vagy közvetlen baráti körben van egy női vagy férfiminta. Gyerekek meg bármiért tudnak csúfolni.
2020. okt. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
0%
Erről jut eszembe, hogy a mi osztályunk szokott olyat játszani, hogy kiállt egy kisgyerek a körbe és mindenki elkezdte őt csúfolni, ő meg végighallgatta (elhangzott ott minden, dagadék, ragyás, bőgőmasina, törpe, stréber, rbanc (nem tudtuk nagyon hogy mit jelent).
2020. okt. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
61%

Ezt azoknak, akik azt mondják hogy a homoszexualitás nevelés kérdése:

A szüleim teljesen homofóbok, olyan környezetben nőttem fel, ahol még a tanárok is homofób megjegyzéseket tettek.

Akkor én most miért vagyok leszbikus?

2020. okt. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!