Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mivel rosszabb, ha a gyerek...

Mivel rosszabb, ha a gyerek két anya/apa mintát lát, mintha csak egyet látna az egyikből?

Figyelt kérdés
Most a kérdésemben arra akarok kilyukadni, hogy miért olyan rossz egyesek szerint, ha egy azonos nemű pár nevel gyereket. Mert ha a szülők elválnak pl és az egyik nem foglalkozik a gyerekkel, akkor az ugyan úgy csak az egyik mintát látja. Akkor mivel rosszabb, ha szintén az egyik mintát látja, de azt kétszer?
2020. okt. 24. 08:58
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
31%
Nem kizárólag nevelés kérdése. Genetika+nevelés+környezeti hatások. Nem születtél leszbikusnak, ha pl Afganisztánba születtél volna, most hetero lennél.
2020. okt. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
100%
a 30-as válasza, tapasztalata szerint ABSZOLUT NEM nevelés kérdése.
2020. okt. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
80%

#31

30-as vagyok. Nem, nem lennék Afganisztánban sem hetero, csak egy elnyomott meleg, akire rákényszerítik ezt. Ugyanúgy azt érezném, hogy ez nem az igazi, én nem szeretem a férfiakat, de a kényszer miatt muszáj (ezt tettetni).

2020. okt. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
31%
Ilyen erővel én is mondhatom, hogy de az. Az én szüleim nem kedvelik a melegeket, és hetero lettem :D
2020. okt. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
ilyen logika mentén: 34 te csak azért nem vagy meleg, mert téged a szüleid heteronak neveltek? szóval te bu.i lennél, ha nem vasököllel verik beléd a heteróságot??
2020. okt. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
0%

Pontosan ilyen logikára reagáltam.


A 33as válaszhoz: ilyen erővel, ha én keresztény vagyok, kijelenthetem, hogy ha Egyiptomba születek, nem lennék muszlim, csak egy elnyomott keresztény?

2020. okt. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
62%
A vallás és a szexualitás nagyon más dolog, nem értem hogy egyáltalán miért ezt hozod fel. :D
2020. okt. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
100%

34-es

Most ezzel pont azt bizonyítottad be, hogy ez nem a nevelésen múlik. Hiszen elmondásod szerint szüleid nem szeretik a melegeket, de te heteró lettél. A 30-as szülei szintúgy homofóbok, és ő meleg lett. Nem lehet valakibe belenevelni azt, hogy kit szeressen.

2020. okt. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
#38 a tudomány mást mond. Nem születik senki melegnek. Pont.
2020. okt. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
ez olyan ,mint a szem-szine. Minden baba kék-kékes szemszinü, később alakul ki a valódi, végleges szin.De benne van a végleges szem-szin a genetikájában.
2020. okt. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!