Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mivel rosszabb, ha a gyerek...

Mivel rosszabb, ha a gyerek két anya/apa mintát lát, mintha csak egyet látna az egyikből?

Figyelt kérdés
Most a kérdésemben arra akarok kilyukadni, hogy miért olyan rossz egyesek szerint, ha egy azonos nemű pár nevel gyereket. Mert ha a szülők elválnak pl és az egyik nem foglalkozik a gyerekkel, akkor az ugyan úgy csak az egyik mintát látja. Akkor mivel rosszabb, ha szintén az egyik mintát látja, de azt kétszer?
2020. okt. 24. 08:58
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
73%

#39

Akkor elmondanád, hogy miért lettem meleg, miután egész életemben azt hallgattam, hogy a "bu2ikat" el kell égetni, a pokolra kerülnek, mert ez egy betegség? És igen, szó szerint ilyeneket mondtak. Azt nevelték belém, hogy mindenki aki nem hetero az egy beteg állat és halált érdemelnek. Nem csak az egész családomtól hallgathattam ezeket a kedves szavakat, a tanáraim is tettek rendszeresen homofób megjegyzéseket, a diákokról ne is beszéljünk.

Ha ez egy választás lenne, akkor ugyan ki választaná azt, hogy állandó diszkrimináció érje (, akár az élete is veszélyben legyen), mert valakinek nem tetszik az, hogy ő éppen kit szeret?

2020. okt. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
39 szerint a tudomány mást mon. és pont. mert ő csak tudja. nála van a bölcsek köve.
2020. okt. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
42 Tudsz nekem linkelni egy megbízható, tudományosan alátámasztott kutatást? :)
2020. okt. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
60%

a tudomány már sokmindent állitott,pl, hogy a föld lapos, hogy a fürdéstől beteg leszel, hogy az orgazmus hiánya miatti frusztráltség gyógymódja a méh kioperálása(pedig csak töketlen volt a férjük) az elmebaj gyógymódja többek között a delikvens fogainak kihuzása, stb, nem sorolom..

DE! itt első kézből olvashatod egy leszbikus hölgy tényfeltáró önvallomását. Az mit sem számit neked, gondolom.

2020. okt. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!