Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek hogy anyám ne...

Mit tegyek hogy anyám ne nyisson be folyton a szobámba?

Figyelt kérdés

Anyám folyton benyit a szobámba megse kérdezi hogy bejöhet-e csak bejön. Ez zavar de nem annyira. Nekem van egy pasim aki át szokott néha jönni és anyám még akkor is folyton benyit ami meg rohadtul zavaró. De van hogy késő este is. Nem egyszer elmagyaráztam anyámnak hogy hagyon már és ne nyitogasson folyton be főleg ne ha a barátom is itt van. Az egy dolog hogy benyit de utána nyitvahagyja az ajtót és ha megkérem hogy csukja be akkor azt szokta felelni hogy:nem vagyok a csicskád hogy becsukjam az ajtót. Meg általába semmi oka nics hogy bejöjjön a szobámba csak bejön. Mit mondjak neki hogy abbahagyja ezt az egész hülye szokásat?


17/f



2020. okt. 24. 11:20
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
88%
Tegyel a kilincs ala egy szeket hogy ne lehessen lenyomni vagy csinaltasd meg a zarat vagy te is jarkalj be random hozza es hagyd direkt nyitva az ajtot
2020. okt. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonymousreview60 ***** válasza:
6%

Ha hetero vagy, és a barátodat a párodnak feltételeztem, akkor bocs, de mindegy is, mert 2 17/F nem feltétlenül dug/szop, hanem akár csak egy osztálytárs csöcseit tárgyalja ki vagy a neten látott képekre csorgatja a nyálát, ami, valljuk be, igényel némi intimitást, elzárkózást.

Lehet, hogy anyád homoszexualitást feltételez a dolog mögött. Így sem, úgy sem van joga rátok nyitni.

2020. okt. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:

#10 nem azért jön be folyton. Évek óta ezt csinálja amióta a saját szobámba alszok szóval kb 6 éves korom óta de eleinte meg örültem aztán ahogy kezdtem kamaszodni elkezdett zavarni és most meg megőrülök tőle.


#13 meleg vagyok

2020. okt. 24. 12:07
 14/36 anonim ***** válasza:
13%

Nem lehet, hogy ez a viselkedés is blokkolt benned valamit a nők felé?


olyat nem csinált, hogy így érintgettett pedig nem akartad?

2020. okt. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
11%
Gondolkoztál már a kigyógyulásról?
2020. okt. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:

#15 nem.

Melegnek születtem és kesz. Én elfogadtam és anyám is de ez nem tartozik a temához.


Egyébként lehet hogy tényleg lecserélem a zárat csak reméltem hogy nem kell és valahogy rá tudom venni hogy kopogjon.

2020. okt. 24. 12:19
 17/36 anonim ***** válasza:
89%
Vegyél valami barkácsáruházban egy egyszerű beakasztós kampót, amivel belülről tudod rögzíteni az ajtót.
2020. okt. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonymousreview60 ***** válasza:
15%

#14: És anyád tudja? Ha tudja, akkor 99%, hogy azért teszi, mert nem akarja, hogy otthon szexelj, mert elutasítja a homoszexualitást, még ha mást is mondott neked.

Ha nem tudja, akkor sejtheti, akkor meg megintcsak ezért. Nem ismerem anyádat, lehet, hogy lenyugtatná, ha tiszta vizet öntenétek a pohárba. Lehet, hogy kidobna, ezt te sejted.

2020. okt. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
85%
#17 mindenképp cseréld le, különben mindig ott lesz benned a félsz, hogy nehogy a rossz pillanatban benyisson. Nagyon megnyugtató a zár.
2020. okt. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
9%
Milyen beteg perverz dolog ez?😫Anyád volnék az ajtót is leszedném!
2020. okt. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!