Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek hogy anyám ne...

Mit tegyek hogy anyám ne nyisson be folyton a szobámba?

Figyelt kérdés

Anyám folyton benyit a szobámba megse kérdezi hogy bejöhet-e csak bejön. Ez zavar de nem annyira. Nekem van egy pasim aki át szokott néha jönni és anyám még akkor is folyton benyit ami meg rohadtul zavaró. De van hogy késő este is. Nem egyszer elmagyaráztam anyámnak hogy hagyon már és ne nyitogasson folyton be főleg ne ha a barátom is itt van. Az egy dolog hogy benyit de utána nyitvahagyja az ajtót és ha megkérem hogy csukja be akkor azt szokta felelni hogy:nem vagyok a csicskád hogy becsukjam az ajtót. Meg általába semmi oka nics hogy bejöjjön a szobámba csak bejön. Mit mondjak neki hogy abbahagyja ezt az egész hülye szokásat?


17/f



2020. okt. 24. 11:20
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
89%

Én kis láncot vettem az ajtó belsejére... Detto ugyanezt csinálta nekem is. Ne félj azután nem jött be.

Aludtam délután benyit ( erre kelek) azt rànéztem az ajtóra azt áll ott ée bámul... Azért 25 évesen pasi nélkül is pöccentem

2020. okt. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
#21 hát ez van. De szerencsére nem vagy az anyám
2020. okt. 24. 12:35
 23/36 anonim ***** válasza:
33%
#21. Mondjuk nálam anyám ilyenért berúgná az ajtót, mert az a szoba is az Ő tulajdona, én meg 18 évesen takarodjak el ha nem tetszik...
2020. okt. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
0%
Vagy #22.
2020. okt. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:

Lehet akkor azt fogom csinálni amit 18-as ír vagy azt amit 22-es.

Bár szerencsére ez utóbbi 2 hétben kicsit visszafogott de még mindig idegesítő. De akkor is csak azért mert összevesztem ez miatt vele. Pontosabban azért vesztem vele össze mert hajnali kettőkor (mivel beteg voltam) tüsszentettem és ő ismetlen hajnalai 2-kor bejön hogy alszok-e mert hallota ahogy tüsszentek (egyébként a párom is ott volt csak ő már aludt). Reggel amikor felkeltem a szokásosnál is jobban összevesztem vele így anyit sikerült intéznem akkor hogy este 10 után már ne jöjjön be. Mondjuk ezt is azert írtam le mert szeretem elmesélni azokat a dolgokat amik felcsesztek engem.

2020. okt. 24. 15:04
 26/36 anonim ***** válasza:
91%
Ez rohadtul idegesítő, sajnálom. Én anyám is ezt csinálta állandóan. Kopogás nélkül berontott a szobámba. Bár azért az már elég kemény, hogy hajnali kettőkor is képes benyitni, főleg úgy, hogy a párod is ott van.. :D Szerintem az egy jó megoldás, ha megpróbáljátok lecserélni a zárat, amikor nincs otthon.
2020. okt. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:
Én nem tudtam hogy sírjak vagy nevessek.
2020. okt. 24. 16:44
 28/36 anonim ***** válasza:
70%

De sokat fog majd anyuka erre az ajtóra gondolni...


Most alapozza az idősotthoni tartós egyedüllétet.

2020. okt. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
73%
Csréltetsd ki a zárat és zárd be az ajtót.
2020. okt. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
80%
Legközelebb direkt csókolózzatok vagy szexeljetek amikor benyit. Többet nem fog benyitni.
2020. okt. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!