Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek hogy anyám ne...

Mit tegyek hogy anyám ne nyisson be folyton a szobámba?

Figyelt kérdés

Anyám folyton benyit a szobámba megse kérdezi hogy bejöhet-e csak bejön. Ez zavar de nem annyira. Nekem van egy pasim aki át szokott néha jönni és anyám még akkor is folyton benyit ami meg rohadtul zavaró. De van hogy késő este is. Nem egyszer elmagyaráztam anyámnak hogy hagyon már és ne nyitogasson folyton be főleg ne ha a barátom is itt van. Az egy dolog hogy benyit de utána nyitvahagyja az ajtót és ha megkérem hogy csukja be akkor azt szokta felelni hogy:nem vagyok a csicskád hogy becsukjam az ajtót. Meg általába semmi oka nics hogy bejöjjön a szobámba csak bejön. Mit mondjak neki hogy abbahagyja ezt az egész hülye szokásat?


17/f



2020. okt. 24. 11:20
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
#30 volt már olyan. De akkor megtudtuk úgy "csinálni" hogy ne annak tűnjön. Szóval nem jött rá hogy mi a helyzet.
2020. okt. 24. 23:33
 32/36 anonim ***** válasza:
94%

Zárcsere, kulcs csak nálad, és megoldva.


Vagy kezdj el te is rányitogatni anyádra random.

2020. okt. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:
Megcsináltam a zárcserét és bezártam az ajtómat amikor anyám nem volt itthon. Amikor rájött mi a helyzet és hogy nem tud csak úgy bejönni a szobámba akkor elkezdet kiabálni és verni az ajtót. Amikor kinyitottam azt vágta a fejemhez hogy ez az ő háza és hogy hogyan mertem megcsinálni meg hogy nem rendezkedhetek a kedvem szerint. Meg az is momdta hogyha neki valami baja lesz és be lesz zárva az ajtó nem tud majd bejönni, hogy segítséget kérjen. Én meg mondtam hogy eddig meg nem tudtam nyugodt lenni a SAJÁT szobámba mert mindig attól kellett tartanom hogy mi van ha valami hülyeségevel bejön random. De ez még hagyján de ha itt van a párom akkor is folyton bejön és ebből rohadtul elegem lett. Erre meg nem tudott mit válaszolni és besértődött majd bement a szobájába.
2020. okt. 28. 09:49
 34/36 A kérdező kommentje:
Mondjuk egy kicsit máshogy(picit durvábban) fogalmaztam amikor vele beszéltem
2020. okt. 28. 09:52
 35/36 anonim ***** válasza:
83%
Jól tetted. Attól hogy az anyád, nem vagy a tulajdona. Sok szülő elfelejti, hogy a gyereket kölcsönbe kapta, arra az időre, ameddig felneveli. De már neked is van magánéleted, és ha épp ahhoz van kedvetek hogy a pároddal egymás ..... [cenzúrázva]....játok, hát ahhoz sincs semmi köze. Véleménye lehet róla, nem érthet vele egyet, de ennyi. Próbáltam teljesen elvonatkoztatni az irányultságodtól, és normális választ adni, mert a kérdés most nem arról szólt (azzal én sem értek egyet, de attól még nem útállak, vagy nem tartalak alsóbbrendűnek).
2020. okt. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:
Még mindig nem békélt meg vele, hogy zárom az ajtót....
2020. dec. 12. 16:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!