Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Meg kell bocsájtani egy...

Meg kell bocsájtani egy apának, ha megcsalta anyámat és fel is csnálta a szeretojét?

Figyelt kérdés
Anyám nem akar válni, apám sem. A gyereket sem akarja a nevére venni, de látogatja, mint “jó ismerös”.
2020. okt. 24. 14:00
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem, ha akarod, nyugodtan megkeresheted.
2020. okt. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
23%
Jó nagy kan lehet az öreg. És most gondolj bele. Az a pénz amit apád rád költhetne, az most megy arra zabi fattyúra gyerektartás címén.
2020. okt. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
46%
A testverere. Aki azon filozik, hogy tarthatja-e majd a kapcsolatot a kistesoval, az nem olyan szívtelen, hogy sajnálja tőle azt a pénzt, amit rakoltenek.
2020. okt. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
85%
Már hogyne kereshetnéd meg. Attól hogy apád féreg, és nem ismeri el mint gyerekét, neked a testvéred ugyanúgy szerencsétlen gyerek. És csóri micsoda szülőkkel büszkélkedhet. anyának ott egy ri.banc, aki házas emberrel kavar, apának meg kifogott egy olyat aki nem ismeri el, de gyereklátogatás ürügyén tovább kúrogatja az anyucit.. legalább normális tesója legyen már szerencsétlen gyereknek.
2020. okt. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy tudni fogja-e, hogy ő az apja.
2020. okt. 24. 19:58
 26/27 anonim ***** válasza:
82%
A kisteso? Előbb-utóbb megtudja majd. De az még odébb van.
2020. okt. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon más szitu, de azért hasonló. Nekem 16 éves koromban mondta el apám, hogy van egy féltestvérem. 6 év van közöttünk, már nem annyira kicsi, az anyám mindig is tudott róla.

Bonyolult téma, de ha megfogadsz egy tanácsot, legyél az élete része. Én az egeszben azt bánom szörnyen, hogy van egy 12 éves öcsém valahol a világban, aki szintén tud rólam, de soha nem ismertem meg.

2020. nov. 2. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!