Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki, aki szintén nem tudja...

Valaki, aki szintén nem tudja teljesíteni az elvárást?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, talán a magasságom az nem átlagos, 174 cm.


Roviden: soha nem voltam elégedett sem az alakommal, sem az alkatommal és úgy igazán önbizalmam sem volt a kinézetemmel kapcsolatosan; habár nem csúfoltak emiatt, nem ért hátrányos megkülönböztetés.

Ez az elégedetlenség kinőtte magát evészavarrá, azt hiszem a mai napig küzdök az anorexiaval.


Tavaly nyáron meghíztam egészen 63 kilóra, a legkevesebb pedig az elmúlt hónapokban volt kb 48.

Jelenleg már 50 kg vagyok de a szüleim miatt muszáj híznom. A végső celsulyom 55 kg.


Na és én persze olyan szeretnek lenni mint a csontsovány modellek. Mert nekem azt tetszik.


Más ütközött már ilyen problémába, ahol a szüleinek teljesen más elképzelései vannak akar a külsejével/alakjával/ a saját életére vonatkozó tervekkel kapcsolatban?



2020. okt. 25. 09:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Te magad írtad,hogy anorexiás vagy. Ezt pedig nem szabad félvállról venni!

Ezt kezeltetni kéne.

2020. okt. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Nem a szüleid miatt kell híznod, hanem a saját egészséged, életed miatt.
2020. okt. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Ötven kiló? Az nagyon kevés a magasságodhoz. A szüleidnek van igaza, nem is értem hogy találhatja valaki szépnek a járkáló ruhafogasokat. Visszataszító az a gebe testük. Én vagyok ötven kiló a százötven centimhez: van csípőm, mellem, nem vagyok dagadt. Sportolok, normálisan étkezek, de csontváz nem akarok lenni...
2020. okt. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
[link] Mondd hogy szerinted nem szépek ezek a gusztustalan csontkollekciók....
2020. okt. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 kovpet válasza:
89%

Mi lenne, ha beszélnél egy dietetikussal? Ő megmondaná, hogy számodra pontosan milyen lenne egy egészséges étrend.

Aztán egy személyi edzővel, ő meg csinálna neked egy rendes edzéstervet.


Akkor izmosodnál és amellett, hogy egészséges lennél, az alakod is jó lenne.

2020. okt. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%

A magasságodhoz 64 kg körül lenne az ideális testsúlyod. Ez lenne egészséges.

Súlyos beteg vagy, a fejedben. A szüleidnek rég orvoshoz kellett volna vinni. Furcsa, hogy ennyire nem törődnek ezzel. Fordulj pszichológushoz aki segíthet helyre tenni a csúszásokat a fejedben. Ezzel nem bántani akarlak amúgy, csak szerettem volna rávilágítani arra, hogy nem csak az az egészségtelen, ha valakinek súlyfeleslege van. Az is az, ha csontsovány/ az akar lenni.

2020. okt. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
27%
Neked ez tetszik, a férfiak meg szépen majd átnéznek rajtad - szó szerint is. 16 évesen lehetsz nyugodtan sáska alkatú, még van időd rájönni, hogy címeres f_szság, amit csinálsz.
2020. nov. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!