Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az ilyeneket miért veszi...

Az ilyeneket miért veszi anyám követelőzésnek?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy akarok valamit, ami neki nem tetszik, mert szerinte felesleges. Én erről a bármilyen neki nem tetsző dologról szólok TÁJÉKOZTATÓ JELLEGGEL, hogy én ezt és ezt szeretném, ki is fizetem magamnak, megoldom nélküle, csak gondoltam szólok, hogy tudjon róla és ne utólag lepődjön meg. Erre ő nemet mond rá, mintha kérdés lett volna, és ha szólok, hogy hát figyu én ezt szeretném, megoldom nélküled ez nem kérdés volt akkor jön a vita. És ilyenkor mindig azt vágja a fejemhez, hogy én semmi mást nem csinálok, csak folyton követelőzök.


Én meg nyilván nem értem, hogy mi követelés van abban, hogy szólok neki egy olyan dologról, ami neki nem tetszik, ha az a bármi nincs káros hatással rám, rá semmilyen hatással nincs, magamnak meg tudom oldani, pénzt meg nem kérek tőle. Aztan megkérdezem, hogy ez miért követelőzés, akkor megsértődik és nem szól hozzám.....


2020. okt. 26. 10:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
ez azért van, mert anyád egy h.lye p.csa
2020. okt. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Úristen😏 bocsi de annyi ilyet olvasni. Nemtudom anyádnak minek kellett gyerek. Inkább nevelt volna kutyát az nem kér semmit csak enni inni meg egy helyet ahol alszik.
2020. okt. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%

Fű, de ismerős.

Nálam annak idején azért volt balhé, mert életem első munkabéréből (vagyis a feléből) mertem telefont van magamnak, ahelyett, hogy "haza adtam" volna az egészet

2020. okt. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%
*telefont venni
2020. okt. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
44%

3as ez nagyon beteg. Sajnállak miatta. Nekem kifejezetten anyukám mondta hogy vegyek az első fizumból egy telefont. Egy rózsaszín Lg kp 502 volt de imádtam azt a telót. Az első érintős telefonom volt. 😻

Bocsi hogy itt nosztalgiáztam.

Nagyon sajnállak titeket amiért anyukátok ilyen sóher hogy sajnálja amiért ti magatok dolgoztok meg.

2020. okt. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonymousreview60 ***** válasza:
69%

Mert kell valaki, akibe belerúghat. Ha valamit magadtól teszel, akkor azért, mert az nem az ő akarata szerint van, tehát ellene teszed. Ha nem teszel valamit, amit szerinte kellene, akkor meg azért, mert már tenned kellene.

Nem benned van a hiba. Anyád hordoz valami traumát a gyerekkorából. Talán a nagyanyád volt ilyen. Addig ne firtasd nagyon a dolgot, amíg anyagilag tőle függsz. Utána esetleg, ha szeretnéd, hogy anyád meggyógyuljon, érdemes lesz ezt megbeszélned vele.

2020. okt. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom miert jo neki, de legkozelebb ne is szólj. Így járt.
2020. okt. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
56%
B*szatlan idióta.
2020. okt. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonymousreview60 ***** válasza:
#8: Vagy ez vagy más feusztációja van.
2020. okt. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
74%
Ha eltudod intézni nélküle legközelebb nem szólsz. Ennyi
2020. okt. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!